ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

S výberom výletov na ostrove Pag vám poradí náš delegát, ktorý sídli v Mandre.

Výlet člunem z města PagZapožičanie člna na Pagu

Na ostrove Pag si môžete zapožičať malý motorový čln, ktorý si budete riadiť sami. Člnom sa dostanete do miest s mnohými krásnymi prírodnými plážami v Pažskom zálive. Užijete si celý deň s maximálnym súkromím. Len pre držiteľov kapitánskeho preukazu!

 

 

Lodní výlet Pažským zálivemVýlet loďou Pažským zálivom

Celodenný výlet z mesta Pag (zo Sv. Marka cca 8 km) s fishpiknikom a kúpaním z lode.

 

 

 

Výstup na Sv. VidVýstup na Sv. Vid

Na najvyššie miesto chorvátskeho ostrova Pag - Sv. Vid môžete vystúpiť s našim delegátom v skorých ranných hodinách a zažijete prekrásny východ slnka na vrchole. Výstup na vrchol môžete podniknúť aj samostatne, prečítajte si ako sa dostať na Sv. Vid.

 

  

Pag BošanaPláže Bošana

Po cca 4 km zo Sv. Marka sa dostanete ku krásnym kamienkovým plážam na Bošane.

 

 

 

  

Čista plažaČista plaža

Táto krásna piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je 30 km od Sv. Marka (alebo 4 km po prašnej ceste). Je vhodná aj pre najmenšie deti. Nie sú tam domy na ubytovanie. Na túto piesočnú pláž je značená odbočka z cesty medzi Kolanom a Novaljou. Veľkou výhodou je pozvoľný vstup do mora, občerstvenie priamo pri pláži, požičovňa vodných bicyklov a parkovisko.

 

Pláž ZrčePláž Zrće

Na známu pláž Zrće je to zo Sv. Marka 32 km (cez mesto Pag). Dostanete sa tam vyznačenou odbočkou z cesty medzi Novaljou a Kolanom. Pláž z drobných okruhliakov a s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v areáli, kde sú reštaurácie, bary, tobogan, požičovňa vodných skútrov a šlapadiel, plážový volejbal a v noci diskotéka (júl, august).

  

 

Vodní lyžování ZrćeVodné lyžovanie na pláži Zrće

Zo Sv. Marka 32 km (cez mesto Pag). Lanová dráha pre vodné lyžovanie (wakeboarding) sa nachádza 500 m od pláže Zrće (odbočka pri benzínovej čerpacej stanici).

 

 

 

PlanjkaPiesočná pláž Planjka, Stará Novalja

Táto piesočná pláž je vhodná i pre najmenšie deti. Nachádza sa 35 km od Sv. Marka (cez mesto Pag). Piesok na „bábovky“, šmýkačka zdarma, požičovňa kajakov a šlapadiel, reštaurácie na pláži, parkovisko...

 

 

Pláž CaskaPláž Caska

Táto piesočnato-okruhliaková pláž je vzdialená 35 km od Sv. Marka (cez mesto Pag), pri meste Novalja. Má pozvoľný vstup do mora. K dispozícii sú dve reštaurácie.

 

 

 

Pláž BeritnicaPláž Ručica, Metajna

Okruhliaková pláž Ručica je ukrytá za letoviskom Metajna, 48 km od Sv. Marka (cez mesto Pag). Na začiatku Metajny odbočíte vľavo. Po krivolakej úzkej ceste prejdete dedinou a po ďalších 500 m prídete na parkovisko k štýlovej reštaurácii. Na pláž je to 50 m. Po polhodinovej prechádzke medzi zaujímavými skalami sa dostanete k ďalšej pláži.

  

 

Storočné olivovníky Lun a TovarneleStoročné olivovníky Lun a Tovarnele

Zo Sv. Marka do Lunu na severozápadnom konci ostrova je to 55 km (cez mesto Pag). Môžete tu vidieť stovky olivovníkov rastúcich medzi kameňmi. Sú často znetvorené vetrom a soľou, ale sú stále zelené. Všetky ich objemné kmene sú skrútené, pretože sa točia jedným smerom za slnkom.

 

  

Okrem miest na ostrove Pag môžete navštíviť tieto národné parky a prírodné zaujímavosti:

Doporučované výlety neorganizujeme. Uváděné informace se proto mohou během sezóny měnit.