Vyhľadať na webe

s

Vyskúšajte dovolenku na lodi v Chorvátsku

Pretože dovolenka na lodi v Chorvátsku stojí za to, pripravili sme pre vás ponuku plavieb na samostatnom, zbrusu novom webe. Prvý krok k vašej nezabudnuteľnej dovolenke na lodi začína kliknutím tu:

www.novalja-plavby.sk

Dovolenka na lodi v Chorvátsku

Láka vás aktívna dovolenka alebo sa len chcete nechať unášať na vlnách Jadranského mora? Dovolenka na lodi je príležitosťou ako zažiť oboje. Už dávno neplatí, že plavba loďou je len pre pirátov a dobrodruhov. Takúto dovolenku si užijú aj rodiny s deťmi, zamilované páry či milovníci dobrého jedla a histórie. Okružná plavba trvá týždeň a navštívite počas nej niekoľko nádherných chorvátskych miest, doprajete si najrôznejšie kulinárske špeciality a kúpať sa budete v priezračnej vode čarovných zátok. Ak okrem mora milujete aj cyklistiku, čo tak spojiť tieto dve vášne dohromady? Týždenná okružná plavba na lodi sa dá absolvovať aj ako zaujímavá cyklodovolenka.

Je to naozaj jednoduché. Ak ste vždy túžili plaviť sa po mori, nemusíte teraz zložite riešiť kapitánske skúšky a prenájom lodi. Stačí, ak si z našej ponuky vyberiete trasu, termín plavby, loď a typ kajuty a môžete sa tešiť na to, ako preskúmate Chorvátsko na lodi.

Relax dovolenka na lodi

Či už máte nejakú dovolenku na vlnách za sebou, alebo sa na loď chystáte po prvý raz, relax plavba vás nadchne. Cez deň si užijete kúpanie v skrytých zátokách, opaľovanie na lodi a môžete tiež navštíviť národné parky. Večery v prístavoch sú zase ideálne na spoznávanie historických mestečiek. Jednoducho odpočinok ako sa patrí.

Magické ostrovy Kvarneru

Z Opatije cez ostrovy Krk a Rab až po Zadar a späť okolo ďalších ostrovov Kvarnerského zálivu. Ochutnáte slávnu Rabskú tortu a zažijete hudobno-svetelnú show Pozdrav slnku, vytvorenú unikátnym Morským organom v Zadare.

Južný prieskumník

To najlepšie z Dalmácie! Zo Splitu cez mestá Korčula, Hvar a Dubrovník až po zlatý klinec trasy – kúpanie na najkrajšej chorvátskej pláži Zlatni rat na ostrove Brač. Využite aj možnosť ochutnávky výborných miestnych vín.

Divoká Stredná Dalmácia

Legendárne mestá Split, Korčula a Stari Grad a menej známe ostrovčeky Vis a Lastovo… To všetko a mnoho ďalšieho vás čaká na tejto okružnej plavbe. Preskúmate prírodné fenomény Jadranu – Modrú a Zelenú jaskyňu.

Poklady Severnej Dalmácie

Niečo pre milovníkov fascinujúcej chorvátskej prírody – plavba loďou s návštevou národných parkov Krka a Kornati. K tomu štipka dávnych časov v historických mestách Trogir, Split a Zadar. Ideálna kombinácia pre nezabudnuteľnú dovolenku na lodi!

Termíny a ceny Relax plavieb

Dovolenka na lodi Chorvátsko   Dovolenka na lodi - prehliadka mesta Rab

 

Luxusná dovolenka na lodi

Chcete zažiť rozprávkovú dovolenku na lodi? Doprajte si týždeň luxusu na jednej z úžasných lodí deluxe. Táto plavba vás nadchne - od prekrásneho ubytovania v priestranných kajutách, cez bohatý program plavby až po gastronomické zážitky. Budete nadšení!

Tajomstvo Kvarneru luxusne

Nechajte sa rozmaznávať a užite si všetky výhody tejto luxusnej plavby! Navštívite ostrovy Krk, Rab, Kornati, Mali Lošinj a Cres a anglicky hovoriaci sprievodca vás prevedie veľkolepými mestami Zadar, Krk, Rab, Mali Lošinj a Opatija. V cene plavby sú aj rôzne vstupy a ochutnávky!

Rajská Dalmácia luxusne

Úžasná okružná plavba loďou plná relaxu a zážitkov. V cene napríklad vstup do národného parku Mljet, prehliadky miest Dubrovník, Hvar, Korčula a Split so sprievodcom a tiež ochutnávky a množstvo vynikajúceho čerstvého jedla a pitia!

Poklady Severnej Dalmácie luxusne

Spoznajte krásy chorvátskej prírody a kultúry a užite si týždeň plavby po Jadrane na luxusnej lodi v kajutách s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Uvidíte mestá Trogir, Split, Šibenik a Zadar. Cena zahŕňa aj vstupy do prekrásnych národných parkov Kornati a Krka.

Termíny a ceny Luxusných plavieb

Luxusná plavba loďou Chorvátsko Dovolenka na lodi - zastávka v NP Krka

 

Cykloplavby

Neviete si dovolenku bez bicykla už ani predstaviť? A čo tak skĺbiť more a cyklistiku dohromady? Vďaka cykloplavbe je to možné. Každý deň je pre vás pripravená zaujímavá trasa na bicykli po niektorom z chorvátskych ostrovov a môžete sa pri tom aj osviežiť v mori. Plavba na lodi dodá vašej dovolenke nezabudnuteľné kúzlo.

Kvarner na bicykli

Vychutnajte si Chorvátsko na lodi aj zo sedla bicykla! Čakajú na vás cyklotrasy s rôznou obtiažnosťou a fascinujúce výhľady na more a priľahlé ostrovy. Raňajky aj obed sa podávajú na lodi a večeru si môžete dať v niektorom z prístavných miest.

Dalmácia juh na bicykli

Zo Splitu cez ostrovy Brač, Hvar, poloostrov Pelješac, Mljet, Korčula a Šolta. Za náročnejšie stúpanie ste vždy odmenení nádhernými výhľadmi. Budete mať priestor obdivovať napr. historické mesto Korčula alebo najslávnejšie vinice Dalmácie na poloostrove Pelješac.

Dalmácia sever na bicykli

Preskúmajte oblasť severnej Dalmácie na bicykli! Samozrejmosťou sú prestávky na kúpanie, ak to dovolí počasie a čas. Loď vyráža zo Splitu a tešiť sa môžete napr. na mestá Primošten, Vodice, Tkon a Preko a národné parky Krka a Kornati.

Termíny a ceny Cykloplavieb

Cykloplavby pre skupiny Chorvátsko   Cyklodovolenka pre skupiny v Chorvátsku

► Po celú dobu akejkoľvek cykloplavby je vám k dispozícii profesionálny cyklosprievodca (hovorí po chorvátsky aj anglicky, prípadne ďalším svetovým jazykom).

Špeciálne plavby loďou

V sezóne 2023 sú k dispozícii aj špeciálne plavby loďou:

  • Plavby loďou v štýle FKK - vyplávanie 10.6. a 12.8. z Opatije (Traditional En Suite) a 12.8. zo Splitu (Premium Superior)
  • Plavby s cvičením jógy - vyplávanie 10.6. a 7.10. (Premium)
  • Plavby za nočným životom v najznámejších chorvátskych kluboch (od mája do septembra zo Splitu - Traditional En Suite).
  • Bližšie informácie vám radi poskytneme na vyžiadanie.