ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Vyskúšajte dovolenku na lodi v Chorvátsku

Pretože dovolenka na lodi v Chorvátsku stojí za to, pripravili sme pre vás ponuku plavieb na samostatnom, zbrusu novom webe. Prvý krok k vašej nezabudnuteľnej dovolenke na lodi začína kliknutím tu:

www.novalja-plavby.sk

Dovolenka na lodi v Chorvátsku

Láka vás aktívna dovolenka alebo sa len chcete nechať unášať na vlnách Jadranského mora? Dovolenka na lodi je príležitosťou ako zažiť oboje. Už dávno neplatí, že plavba loďou je len pre pirátov a dobrodruhov. Takúto dovolenku si užijú aj rodiny s deťmi, zamilované páry či milovníci dobrého jedla a histórie. Okružná plavba trvá týždeň a navštívite počas nej niekoľko nádherných chorvátskych miest, doprajete si najrôznejšie kulinárske špeciality a kúpať sa budete v priezračnej vode čarovných zátok. Ak okrem mora milujete aj cyklistiku, čo tak spojiť tieto dve vášne dohromady? Týždenná okružná plavba na lodi sa dá absolvovať aj ako zaujímavá cyklodovolenka.

Je to naozaj jednoduché. Ak ste vždy túžili plaviť sa po mori, nemusíte teraz zložite riešiť kapitánske skúšky a prenájom lodi. Stačí, ak si z našej ponuky vyberiete trasu, termín plavby, loď a typ kajuty a môžete sa tešiť na to, ako preskúmate Chorvátsko na lodi.

Relax dovolenka na lodi

Či už máte nejakú dovolenku na vlnách za sebou, alebo sa na loď chystáte po prvý raz, relax plavba vás nadchne. Cez deň si užijete kúpanie v skrytých zátokách, opaľovanie na lodi a môžete tiež navštíviť národné parky. Večery v prístavoch sú zase ideálne na spoznávanie historických mestečiek. Jednoducho odpočinok ako sa patrí.

Magické ostrovy Kvarneru

Z Opatije cez ostrovy Krk a Rab až po Zadar a späť okolo ďalších ostrovov Kvarnerského zálivu. Ochutnáte slávnu Rabskú tortu a zažijete hudobno-svetelnú show Pozdrav slnku, vytvorenú unikátnym Morským organom v Zadare.

Južný prieskumník

To najlepšie z Dalmácie! Zo Splitu cez mestá Korčula, Hvar a Dubrovník až po zlatý klinec trasy – kúpanie na najkrajšej chorvátskej pláži Zlatni rat na ostrove Brač. Využite aj možnosť ochutnávky výborných miestnych vín.

Divoká Stredná Dalmácia

Legendárne mestá Split, Korčula a Stari Grad a menej známe ostrovčeky Vis a Lastovo… To všetko a mnoho ďalšieho vás čaká na tejto okružnej plavbe. Preskúmate prírodné fenomény Jadranu – Modrú a Zelenú jaskyňu.

Poklady Severnej Dalmácie

Niečo pre milovníkov fascinujúcej chorvátskej prírody – plavba loďou s návštevou národných parkov Krka a Kornati. K tomu štipka dávnych časov v historických mestách Trogir, Split a Zadar. Ideálna kombinácia pre nezabudnuteľnú dovolenku na lodi!

Termíny a ceny Relax plavieb

Dovolenka na lodi Chorvátsko   Dovolenka na lodi - prehliadka mesta Rab

 

Luxusná dovolenka na lodi

Chcete zažiť rozprávkovú dovolenku na lodi? Doprajte si týždeň luxusu na jednej z úžasných lodí deluxe. Táto plavba vás nadchne - od prekrásneho ubytovania v priestranných kajutách, cez bohatý program plavby až po gastronomické zážitky. Budete nadšení!

Tajomstvo Kvarneru luxusne

Nechajte sa rozmaznávať a užite si všetky výhody tejto luxusnej plavby! Navštívite ostrovy Krk, Rab, Kornati, Mali Lošinj a Cres a anglicky hovoriaci sprievodca vás prevedie veľkolepými mestami Zadar, Krk, Rab, Mali Lošinj a Opatija. V cene plavby sú aj rôzne vstupy a ochutnávky!

Rajská Dalmácia luxusne

Úžasná okružná plavba loďou plná relaxu a zážitkov. V cene napríklad vstup do národného parku Mljet, prehliadky miest Dubrovník, Hvar, Korčula a Split so sprievodcom a tiež ochutnávky a množstvo vynikajúceho čerstvého jedla a pitia!

Poklady Severnej Dalmácie luxusne

Spoznajte krásy chorvátskej prírody a kultúry a užite si týždeň plavby po Jadrane na luxusnej lodi v kajutách s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Uvidíte mestá Trogir, Split, Šibenik a Zadar. Cena zahŕňa aj vstupy do prekrásnych národných parkov Kornati a Krka.

Termíny a ceny Luxusných plavieb

Luxusná plavba loďou Chorvátsko Dovolenka na lodi - zastávka v NP Krka

VIDEOLuxusní plavba lodí

Nechte se unášet na vlnách klidu a pohody. Čekají na vás nově postavené lodě s řadou vymožeností, vybavení a služeb.

Více informací... Přehrát

 

Cykloplavby

Neviete si dovolenku bez bicykla už ani predstaviť? A čo tak skĺbiť more a cyklistiku dohromady? Vďaka cykloplavbe je to možné. Každý deň je pre vás pripravená zaujímavá trasa na bicykli po niektorom z chorvátskych ostrovov a môžete sa pri tom aj osviežiť v mori. Plavba na lodi dodá vašej dovolenke nezabudnuteľné kúzlo.

Kvarner na bicykli

Vychutnajte si Chorvátsko na lodi aj zo sedla bicykla! Čakajú na vás cyklotrasy s rôznou obtiažnosťou a fascinujúce výhľady na more a priľahlé ostrovy. Raňajky aj obed sa podávajú na lodi a večeru si môžete dať v niektorom z prístavných miest.

Dalmácia juh na bicykli

Zo Splitu cez ostrovy Brač, Hvar, poloostrov Pelješac, Mljet, Korčula a Šolta. Za náročnejšie stúpanie ste vždy odmenení nádhernými výhľadmi. Budete mať priestor obdivovať napr. historické mesto Korčula alebo najslávnejšie vinice Dalmácie na poloostrove Pelješac.

Dalmácia sever na bicykli

Preskúmajte oblasť severnej Dalmácie na bicykli! Samozrejmosťou sú prestávky na kúpanie, ak to dovolí počasie a čas. Loď vyráža zo Splitu a tešiť sa môžete napr. na mestá Primošten, Vodice, Tkon a Preko a národné parky Krka a Kornati.

Termíny a ceny Cykloplavieb

Cykloplavby pre skupiny Chorvátsko   Cyklodovolenka pre skupiny v Chorvátsku

► Po celú dobu akejkoľvek cykloplavby je vám k dispozícii profesionálny cyklosprievodca (hovorí po chorvátsky aj anglicky, prípadne ďalším svetovým jazykom).

VIDEOCyklodovolená na lodi v Chorvatsku

Neumíte si představit svou dovolenou bez kola? Vyzkoušejte tedy naše báječné cykloplavby v Chorvatsku!

Více informací... Přehrát

 

Špeciálne plavby loďou

V sezóne 2024 sú k dispozícii aj špeciálne plavby loďou:

  • Plavby loďou v štýle FKK - vyplávanie 3.8. z Opatije (Traditional En Suite) nebo 13.7. a 10.8. ze Splitu (Premium Superior).
  • Plavby za nočným životom v najznámejších chorvátskych kluboch (pre návštevníkov vo veku 18–29 rokov) - vyplávanie zo Splitu každú sobotu od 18.5. do 14.9. (Traditional En Suite).
  • Plavby s cvičením jógy - zatiaľ neupresnené.
  • Bližšie informácie vám radi poskytneme na vyžiadanie.

 


Recenzie

Recenze na ubytování

(4.25 z 5)
Branislav Duda 14. 9. 2015

Plusy:
Vemi prijemna posadka . Vynikajuci kapitan . Snazili sa nym vovsetkom vyhoviet .

Mínusy:
Lod ani zdaleka nezodpovedala kategorii A .

Recenze na ubytování

(4.8 z 5)
Lida a Jirka 17. 8. 2022

Plusy:
Především možnost zajištění parkovacího místa v Opatiji.

Mínusy:
Žádné.

Shrnutí:
Maximální spokojenost s CK Novalja - velmi příjemná, ochotná komunikativní a spolehlivá. Zájezd splnil naše očekávání.

(5 z 5)
Alena 25. 10. 2018

Plusy:
pestrý program, možnost seznámit se se spolucestujícími z celého světa

Shrnutí:
vřele doporučuji, ideální velikost lodi, maximální podpora CK

(4 z 5)
Robert 4. 8. 2017

Plusy:
že vše fungovalo jak ve scénáři!!Celá Posádka S.Y. "Morena" perfektní !!

Mínusy:
nevím

Shrnutí:
Perfekt ale relativně dražší !!

(4.8 z 5)
Stuchlíková 29. 7. 2014

Plusy:
Příjemná komunikace se všemi členy posádky a ochota.

Mínusy:
Žádná negativa jsme nenašli.

Shrnutí:
Pracovníci CK byli vždy ochotní a na případné dotazy reagovali okamžitě. Zájezd se nám moc líbil - jen je pro pasažéry nutné umět komunikovat v jiném jazyce než Česky. Vše bylo anglicky.

(4.5 z 5)
Martin Janu 19. 10. 2013

Recenze na ubytování

(4.4 z 5)
1. 8. 2023
(5 z 5)
Tereza Talichová 6. 9. 2021

Plusy:
Rádi bychom tímto poděkovali CKNovalja za zprostředkování neuvěřitelného zážitku, tedy tak krásné dovolené jakou jsme si ani nemohly představit.

(5 z 5)
27. 7. 2021

Plusy:
Maximální ochota za strany cestovní kanceláře vyřídit náš požadavek.

Mínusy:
Objednali jsme si služby, které bohužel neodpovídali našim podmínkám i když jsme nakonec dostali mnohem lepší ubytování. Nebylo to však způsobeno ze strany této cestovní kanceláře, ale ze strany pořadatele.

Shrnutí:
Rozhodně tuto kancelář vřele doporučuji. Chtěla bych tímto moc poděkovat paní Veselé, která nám maximálně vyšla vstříc a vše vyřešila.

(4.4 z 5)
28. 7. 2020

Plusy:
maximální vstřícnost Katarina -line

Mínusy:
avizovaný program se lišil od skutečnosti. Odjezd lodi až druhý den,jinou trasou.Vynechání Makarské,2 noci v Dubrovníku.

Shrnutí:
vynikající

(4.5 z 5)
mária 14. 5. 2018

Plusy:
plavba bola zaujímavá

Mínusy:
neboli sme upozornení, že tam nebude český delegát a že komunikácia bude len v angličtine, čím sme prichádzali o podstatné informácie a mali sme aj problém s vysvetlením adresy parkovania, informácie o denných aktivitách a pod.

Shrnutí:
spokojná

(4.75 z 5)
Mária Tóthová 26. 6. 2017

Plusy:
Dobrá voľba pre tých, ktorí neradi zotrvávajú na jednom mieste a uprednostia pestrosť. Výborná možnosť spoznať zaujímavých ľudí z celého sveta a komunikovať s nimi.

Mínusy:
Možno zastávky na dobrých miestach by mohli byť dlhšie. Itinerár by sa určite dal vylepšiť.

Shrnutí:
CK splnila to, čo som si objednala.

(5 z 5)
Alena Vychodilová 9. 5. 2017

Plusy:
pestrost zážitků, kvalitní služby na lodi, vynikající kuchyně

Mínusy:
nejsou žádné

Shrnutí:
kdo chce na loď a nemá odvahu na sportovní jachtu, má rád komfort a přitom chce být uprostřed dění v přístavech, zároveň si užít koupání v odlehlých zátokách, ať jede na tento zájezd, protože nejkrásnější jsou výhledy z moře na města a pobřeží

Reakcia CK Novalja
Moooc děkujeme za tak pozitivní hodnocení Vaší dovolené i mailem zaslané fotografie. Především jsme velmi rádi, že jste na lodi byla spokojená a plavbu na přelomu dubna/května jste si takto krásně užila. Mnoho lidí má z dovolené v Chorvatsku v tomto období strach a i díky Vaší zkušenosti se nám jen potvrzuje, že zbytečně. Přáli bychom si víc takových "odvážných" a zároveň spokojených klientů :-) Přejeme Vám krásné léto!

(4 z 5)
Andrej 16. 10. 2013

Recenze na ubytování

(4.6 z 5)
marián šanta 30. 9. 2016

Plusy:
zaujímavé destinácie, veľmi príjemný personál,

Mínusy:
problém s parkovaním auta, pomerne stará loď,

Shrnutí:
vrelo odporúčam, cestovná kancelária promptne reagovala na moje požiadavky a pri vybavovaní zájazdu sme nemali žiadne problémy, aj chorvátska cestovná kancelária bola ústretová, očaril nás príjemný personál a dobrá strava

Recenze na ubytování

(4.33 z 5)
František 16. 10. 2013

Plusy:
Dovolenka priamo na cyklolodi a na mori je tá pravá, ktorá zahŕňa v jednom poznávací zájazd, oddych na palube a plážach, šport a presuny na bicykloch, spoznávanie krásy, gastronómie, vínka a kultúr viacerých ostrovov stredozemného mora v priebehu siedmych dní.

Mínusy:
žiadene

Shrnutí:
slušné a rýchle a korektné jednanie

Recenze na ubytování

(5 z 5)
26. 7. 2022
(5 z 5)
Rudo 14. 6. 2022

Plusy:
Profesionalny personal CK ale aj na lodi.

Mínusy:
Presny popis a umiestnenie ubytovania na lodi zistite az na mieste,viete ako a kde je umiestnene…

Shrnutí:
Ak vyjde pocasie ako vyslo nam, tak je to nadherna dovolenka plna zazitkov a pohody😊Dakujeme💙

(4.8 z 5)
18. 8. 2020

Plusy:
Předčilo očekávání.

(5 z 5)
Ivan Mikita 14. 8. 2020

Plusy:
Kvalita a komfort na lodi Adriatic Sun byl mnohem lepší, než jsme očekávali, resp. než se dalo předpokládat z fotografií.

Mínusy:
Žádné

Shrnutí:
Doporučujeme !

Recenze na ubytování

(5 z 5)
13. 6. 2023
(5 z 5)
22. 7. 2015