Vyhľadať na webe

s

Zastrešená motorová loď je až pre 12 osôb. Z prístavu mesta Pag vypláva o 10 hodine dopoludnia. Návrat je o 13. hodine. Lístky na loď je možné zakúpiť pár dní vopred, alebo aspoň deň vopred, priamo v prístave u majiteľa lode.

Cena na rok 2023 je 25 EUR za dospelú osobu a pre deti do 14 rokov 10 EUR. Je potrebné mať vlastnú pitnú vodu, jedlo, osušku a ďalšiu výbavu na plávanie a šnorchlovanie.

S majiteľom lode sa môžete dohodnúť aj na individuálnom lodnom výlete, napr. ak ste dve až tri rodiny, bude pre vás jedna loď dostačujúca. Majiteľ má k dispozícii dve lode. Takýto výlet trvá 5 hodín a celková cena je 350 EUR za loď.

Počas päťhodinového privátneho výletu je možné urobiť zastávku na obed v reštaurácii v Metajne.

Pre viac informácií na mieste kontaktujte nášho delegáta, ktorý v sezóne býva v Mandre na ostrove Pag.

Z města Pag můžete podniknout báječný výlet lodí Pažským zálivem s koupáním a šnorchlováním na několika zajímavých místech. Během tříhodinového výletu navštívíte zátoku Slana, nádhernou písčitooblázkovou pláž Malin a nakonec také mořskou jeskyni.

 

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.