Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Chorvátsko informácie

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska? Potom sa Vám určite budú hodiť praktické informácie o potrebných cestovných dokladoch, o zdravotnom poistení v Chorvátsku, o platobných prostriedkoch, o pitnej vode a stravovaní v Chorvátsku. Dozviete sa, aké cestovné poistenie si pred cestou do Chorvátska dojednať. Prezrite si najkratšiu cestu autom do Chorvátska a diaľničné poplatky. Nájdete tu tiež informácie o trajektovej doprave v Chorvátsku. Pozrite sa, aké počasie Vás v Chorvátsku čaká.


Dôležité informácie - Chorvátsko

Na stránke nájdete mnoho užitočných informácií, ak sa chytáte na dovolenku do Chorvátska. Dočítate sa tu, aké cestovné doklady potrebujete Vy aj Vaše deti, ako je to so zdravotným poistením v Chorvátsku a aké platobné prostriedky môžete v  Chorvátsku používať. Zistíte tu, aké sú v Chorvátsku úradné otváracie hodiny, ako telefonovať z  Chorvátska domov alebo zo Slovenska do Chorvátska, aké sú v  Chorvátsku dôležité telefónne čísla. Nájdete tu tiež informácie o vstupoch na plážach v Chorvátsku, o pitnej vode v Chorvátsku a o strave v Chorvátsku. Okrem týchto tém sú tu uvedené aj odkazy na iné tematické webové stránky o Chorvátsku.

Cesta do Chorvátska

Na stránke sa dozviete veľa užitočných informácií, ak idete na Vašu dovolenku do Chorvátska autom. Zistíte, aké sú najkratšie trasy a diaľničné poplatky. Pozrite sa na rôzne trasy, ako sa do Chorvátska autom môžete dostať. Popísaná je tu aj trasa do Chorvátska cez Maďarsko. Prečítajte  si tiež o trajektovej doprave na ostrovy v Chorvátsku, dopravných predpisoch a povinnom vybavení automobilu v Chorvátsku, Slovinsku, Maďarsku i Rakúsku. Zapíšte si núdzové telefónne čísla v Chorvátsku, Slovinsku, Maďarsku a Rakúsku. Nájdete tu tiež užitočné informácie o doprave nielen v Chorvátsku.

Mapa Chorvátska

Ak idete do Chorvátska, na stránke Mapa Chorvátska nájdete niekoľko užitočných máp, ktoré by ste si pred cestou mali preštudovať. Nájdete tu interaktívnu mapu Google, ale aj interaktívnu mapu Chorvátska chorvátskeho autoklubu. Prezrieť si môžete aj turistickú mapu Chorvátska, mapu cestnej siete Chorvátska, ale aj mapy chorvátskeho ostrova Pag.

Počasie Chorvátsko

Pozrite sa pred Vašou cestou, aké počasie na Vás v Chorvátsku čaká. Okrem odkazov na aktuálne počasie v rôznych destináciách v Chorvátsku tu môžete tiež sledovať teplotu vzduchu a mora v letovisku Mandre na chorvátskom ostrove Pag. Tieto údaje zapisuje počas letnej turistickej sezóny náš delegát na ostrove Pag každý deň.

Cyklotrasy ostrov Pag - Chorvátsko

Ak budete svoju dovolenku v Chorvátsku tráviť na ostrove Pag s okolo, pozrite sa, aké sú na Pagu cyklotrasy. Nájdete tu tiež mapy týchto cyklistických trás. Ostrov Pag je pre cyklistiku ideálny - predovšetkým na jar a na jeseň, kedy na cestách nie je taká prevádzka.

Delegát na ostrove Pag - Chovátsko

V letovisku Mandre na chorvátskom ostrove Pag máme od júna do septembra svojho delegáta. Ten je pripravený našim klientom poskytnúť pomoc či radu. Pomôže vám tiež s organizáciou lodných a iných výletov.

Ubytovanie v Chorvátsku ponúkame na stránkách Apartmány ChorvátskoPenzióny ChorvátskoHotely Chorvátsko.