ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Ak si nevyberiete z dovolenkových domov, odporúčame vyskúšať mobilhome, ktoré tiež ponúkajú viac súkromia.

Apartmány Ekipa

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Ugljan Letovisko: Kukljica

Celý dom na prenájom pre 8–10 osôb, priamo na pláži. Klimatizácia, WIFI, gril. Ubytovanie pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Nájsť ubytovanie v súkromí vhodné pre skupinu rodín môže byť niekedy oriešok. Samostatne stojaci prázdninový dom Ekipa disponuje 5 spálňami a ponúka ubytovanie pre 8-10 osôb. Je teda ideálny pre skupiny rodín, ktoré chcú tráviť dovolenku spoločne. Dom sa nachádza v malej zátoke v letovisku Kukljica na ostrove Ugljan a prenajíma sa ako celok. Dom Ekipa stojí hneď pri morskom pobreží, s možnosťou kúpania z upravených betónových placiek alebo malej okruhliakovej pláže. Vstup do mora je pozvoľný. Zaujímavosťou je, že stará časť domu bola postavená už v roku 1921. Vtedy to bol prvý dom v tejto pokojnej zátoke. Poloha je ideálnym východiskovým bodom na prechádzky okolitou prírodou. Centrum Kukljice je vzdialené 400 m. V dochádzkové vzdialenosti nájdete reštaurácie aj supermarkety, rovnako tak aktivity ako tenis, minigolf, basketbal, futbal, stolný tenis a volejbal. V centre obce sú aj dve krásne detské ihriská. Do prázdninového domu Ekipa sa dostanete z prístavu v Preku, kam vás dovezie trajekt z prístavu Gaženica v Zadare. Cesta trajektom trvá 25 minút a cesta z Preka do Kukljice 10 minút.

Prázdninový dom pre 8–10 osôb, 5 spální.

Apartmány Pineta

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Petrčane

Celý dom na prenájom pre 6–7 osôb. Len 12 km od historického mesta Zadar. Okrasná záhrada s grilom, parkovisko, garáž, klimatizácia, WIFI. 1 dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode). Ubytovanie je vhodné pre dve rodiny, ktoré sa poznajú.
Samostatne stojaci prázdninový dom Pineta sa prenajíma ako celok. Nachádza sa v pokojnom prímorskom letovisku Petrčane, 130 metrov od menších okruhliakových pláží a betónových plat, kde sú aj miesta v tieni pod borovicami. Dom ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch pre dve až tri rodiny či páry, ktoré sa poznajú a túžia po väčšom súkromí. Ďalšia krásna okruhliaková pláž Petrčane je 190 m od domu. Autom je dostupná aj FKK pláž Punta Skala (3,5 km). Dom Pineta má bezplatné parkovisko, garáž a okrasnú záhradu s grilom. Centrum letoviska Petrčane s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami a barmi začína vo vzdialenosti 200 metrov od domu. V týchto miestach sa nachádza aj zastávka lokálneho autobusu (spojenie so Zadarom a Ninom). Pri hoteli Pinija vzdialenom 350 m od domu si môžete s deťmi zahrať minigolf. Historické mesto Zadar je od domu Pineta vzdialené 12 km. Hostia v Zadare môžu navštíviť unikátny Morský organ a Pozdrav slnku. Letisko Zadar je vzdialené 20 km.

Prázdninový dom pre 6-7 osôb, 3 spálne.

Apartmány Mikula

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Povljana

Celý dom na prenájom pre 9–10 osôb. Piesočná pláž, bazén, klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Samostatne stojaci dovolenkový dom Mikula sa prenajíma ako celok pre 9 až 10 osôb. Zaujme vás hneď na prvý pohľad. Je svetlý, vkusne zariadený a na záhrade má vlastný vyhrievaný bazén s posedením, grilom a lehátkami. Krásna piesočná pláž s jemným pieskom sa nachádza 410 m od domu. Štyri spálne, veľká obývacia izba a 4 kúpeľne poskytujú dostatok priestoru pre skupinu rodín, ktoré sa poznajú. Všetko vybavenie prázdninového domu Mikula je vysokej kvality, takže uspokojí aj náročných klientov. Najbližší obchod sa nachádza 1300 m od domu a reštaurácia 560 m od domu.

Dovolenkový dom pre 9–10 osôb, 4 spálne.

Robinzonský domek Bunja

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Pašman Letovisko: Tkon

Celý dom na prenájom pre 3–4 osoby. Robinzonáda - ubytovanie na samote. WIFI, letná kuchyňa s grilom, možnosť ubytovania so psom (nutné dohodnúť vopred).
Ak hľadáte ubytovanie naozaj bokom od civilizácie, potom ste také práve našli. Novopostavený dovolenkový dom Bunja je robinzonáda pre 3–4 osoby a ponúka ubytovanie na samote. Domček obklopený olivovníkmi sa nachádza na preslnenom južnom pobreží ostrova Pašman, asi 4,5 km od mesta Tkon. V ostro zarezanej zátoke pod domom sa nachádza malá prírodná kamenistá pláž, ktorú však budete mať iba pre seba (odporúčame topánky do vody). Na pláž je to 170 m.

Súčasťou domu je letná kuchyňa s murovaným grilom, kde môžete rozvíjať svoje kulinárske zručnosti a to aj za nepriaznivého počasia. Báječné výhľady do šíreho okolia si najlepšie užijete z priestrannej južnej terasy pred domom. Ohrev vody a elektrinu v dome zaisťuje výkonné solárne zariadenie. Ak by ste sa v tomto robinzonskom domčeku chceli ubytovať v jarných či jesenných mesiacoch, môžete si tu zakúriť pomocou krbových kachlí (na drevo). Hosťom sú k dispozícii aj horské bicykle. Reštaurácie a obchody sú dostupné v Tkone.

Dovolenkový dom pre 3–4 osoby, 1 spálňa.

Apartmány Petar

SLEVA 20 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Severné zátoky Hvar

Celý dom na prenájom pre 6 osôb - robinzonská dovolenka. Ubytovanie priamo pri mori, maximálne súkromie. WIFI, gril.
Dovolenkový dom Petar sa prenajíma ako celok. Nachádza sa hneď pri morskom pobreží ostrova Hvar a ponúka ubytovanie v štýle robinzonáda. 300 m od domu je krásna okruhliaková pláž, kúpať a opaľovať sa však môžete hneď pod domom z betónového plácku. V dome sa nachádza len jeden apartmán pre 6 osôb a majiteľ objektu tu nebýva. Ubytovanie v tomto dome vám teda zaistí maximálne súkromie. Pri pláži v zátoke, ktorá sa nachádza 300 m od domu Petar, je bufet s nápojmi a zmrzlinou. Dodávka s ovocím a zeleninou tam prichádza každý druhý deň.

Dovolenkový dom pre 6 osôb, 3 spálne.

Apartmány Mirta

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Severné zátoky Hvar

Celý dom na prenájom pre 6–7 osôb - robinzonáda. Ubytovanie priamo pri pláži. WIFI, gril, vonkajšia sprcha, terasa s lehátkami a krásnym výhľadom na more. Dom je ideálny pre 2 rodiny, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Samostatne stojaci prázdninový dom Mirta s jedným apartmánom sa prenajíma ako celok a ponúka dovolenku v štýle robinzonáda. Kúpanie je možné buď z prírodných skalnatých pláží pod domom (20 m), alebo na menšej okruhliakovej pláži vzdialenej 160 m od domu. Na opaľovanie môžete využiť betónové móla pod domom alebo terasu s lehátkami a krásnym výhľadom na more.

Dovolenkový dom pre 6–7 osôb, 3 spálne.

apartmány Riva

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Iž Letovisko: Mali Iž

Celý dom na prenájom pre 6–8 osôb. Vírivka (jacuzzi), klimatizácia, WIFI, gril. Súkromná pláž s betónovým mólom, lehátkami a slnečníkmi hneď pred domom. Vhodné pre dve rodiny, ktoré sa poznajú.
Samostatne stojaci prázdninový dom Riva sa prenajíma ako celok pre 6 až 8 osôb. V dome sú dva apartmány. Na terase je vírivka s lehátkami. Najbližší obchod sa nachádza 450 m od domu a reštaurácia 550 m od domu.

Prázdninový dom pre 6–8 osôb, 2 spálne.

Robinzonáda Jih 14

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Južné zátoky Hvar

Celý dom na prenájom pre 2–4 osoby - robinzonáda. WIFI, vonkajšia sprcha.
Samostatne stojaci prázdninový dom s jediným apartmánom sa nachádza len 40 m od krásnej okruhliakovej pláže. Vďaka svojej lokácii v pokojnej zátoke má prvky robinzonády. Ubytovanie v maximálnom súkromí! Príchod k domu - 4,5 km po makadamové ceste (serpentíny). V rovnakej zátoke sa nachádzajú aj domy Plaža a Meri. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 70 m (na prízemí domu Plaža - reštaurácia s miestnymi špecialitami).

1 apartmán pre 2–4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Vlaho II

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Južné zátoky Hvar

Dom s jedným apartmánom pre 4–5 osôb. WIFI, gril, terasa s lehátkami, vonkajšia sprcha. Jedno dieťa do 2 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Samostatne stojaci domček s jedným apartmánom pre 4-5 osôb leží v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, len 40 m od malej okruhliakovej plážičky s pozvoľným vstupom do mora. Kiosk so základnými potravinami je v inej zátoke 2,1 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. Ubytovanie v apartmánoch Vlaho II odporúčame na strávenie odpočinkovej dovolenky na pokojnom mieste. V susedstve sa nachádza aj ďalší apartmánový dům Vlaho I.

Samostatne stojaci dom s 1 apartmánom pre 4–5 osôb, 2 spálne.

apartmány Vlaho I

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Južné zátoky Hvar

Dom s jedným apartmánom pre 8-11 osôb. Priamo pri mori. Gril, WIFI, terasa s lehátkami, vonkajšia sprcha. Ideálny pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 2 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Samostatne stojaci dom s jedným apartmánom pre 8-11 osôb sa nachádza hneď pri morskom pobreží v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar. Vstup do mora je možný z betónového móla len 20 m od domu - k dispozícii je tu rebrík. Malá okruhliaková plážička s pozvoľným vstupom do mora je 60 m od domu. Kiosk so základnými potravinami je v inej zátoke 2,1 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. Ubytovanie v apartmánoch Vlaho I odporúčame na strávenie odpočinkovej dovolenky na pokojnom mieste. V zátoke nájdete len niekoľko domov - v susedstve sa nachádza apartmánový dom Vlaho II.

Samostatne stojaci dom s 1 apartmánom pre 8-11 osôb, 4 spálne.

apartmán Nikša

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Vela Farska

Robinzonská dovolenka pre 4-5 osôb. WIFI, gril. Ideálne pre skupinu priateľov alebo rodinu s deťmi. Priestranná terasa s výhľadom na more. Trampolína pri dome.
Apartmán Nikša sa nachádza v romantickej zátoke Vela Farska na ostrove Brač. Svojou polohou ponúka dovolenku v štýle robinzonáda. Krásna kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 100 m od apartmánu. Najbližšia reštaurácia sa nachádza na pobreží 7 minút autom smerom k Murvici, obchod je v Bole (11 km). Parkovanie pri dome.

Samostatne stojaci dom s 1 apartmánom pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Ribar

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Južné zátoky Hvar

Štýlovo zariadený dom s jediným apartmánom pre 5-6 osôb priamo pri pláži. WIFI, terasa, kamenný gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Samostatne stojaci kamenný dom Ribar s jediným apartmánom sa nachádza v pokojnej zátoke s dvomi krásnymi okruhliakovými plážami na južnej strane ostrova Hvar. Apartmán Ribar leží len 20 m od jednej z týchto pláží, vstup do mora je pozvoľný. Apartmán Ribar bol novo vybudovaný pre sezónu 2017 v dalmátskom štýle. Disponuje peknou terasou s čiastočným výhľadom na more (cez stromy) a kamenným grilom. Hosťom je k dispozícii celý dom, majitelia prichádzajú do apartmánu len v deň príchodu/odchodu klientov. Toto ubytovanie odporúčame všetkým, ktorí preferujú súkromie a ocenia štýlové zariadenie domu. Možnosť úväzu člna zdarma.

Samostatne stojaci dom s 1 apartmánom pre 5-6 osôb, 1 spálňa.

apartmány Nevera

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Južné zátoky Hvar

Dom s jedným apartmánom pre 6-8 osôb. Ideálne pre skupinu priateľov alebo rodiny, ktoré sa poznajú. WIFI, gril, úväz pre čln. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Dom Nevera s jedným veľkým apartmánom pre 6-8 osôb sa nachádza v malebnej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar. Krásna kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa rozprestiera iba 70 m od domu. Malý kiosk so základnými potravinami je vzdialený 300 m od domu. Najbližšie reštaurácii nájdete v susednej zátoke 460 m od domu. Ubytovanie v dome Nevera doporučujeme skupinám rodín a priateľov, ktorí chcú stráviť spoločnú dovolenku uprostred nádhernej panenskej prírody mimo rušných turistických letovisek. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj.

1 apartmán pre 6-8 osôb, 3 spálne.

apartmány Nina

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Vela Planica

Robinzonská dovolenka pre 3-4 osoby. Možnosť ubytovania so psom zdarma (nutné dohodnúť vopred). Jedno dieťa do 2 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Chcete zažiť pravú robinzonskú dovolenku? Ubytujte sa v malom kamennom domčeku Nina so štúdiom pre 3-4 osoby. Robinzonský domček Nina je obklopený stromami, ktoré poskytujú príjemný tieň. K dispozícii je vonkajšie posedenie a terasa s lehátkami s výhľadom na more. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do vody je len 40 m od domčeka. Menšia reštaurácia je pri dome Dorela (720 m), ďalšia turistická vybavenosť je v meste Bol (10 km). Príjazd k domu je 500 m po makadamovej ceste.

Samostatne stojaci dom s 1 štúdiom pre 3-4 osoby.

apartmány Gita

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Supetar

Štýlový dom s jediným apartmánom pre 6-7 osôb. Bazén, lehátka na opaľovanie, záhradná hojdačka, klimatizácia, WIFI, gril. Dom je ideálny pre 2 rodiny, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Gita sa nachádzajú vo východnej časti Supetaru, 500 m od jeho centra. Dom s jediným apartmánom je štýlovo obložený bračským mramorom. Leží 240 m od okruhliakovo-kamenitej pláže Vrilo s pozvoľným vstupom do mora (odporúčame topánky do vody). Odporúčame kúpanie na niektorej z mnoho ďalších okruhliakových pláží. Najbližšia reštaurácia je 30 m od domu, obchod 300 m. Vlastný bazén pri dome, na terase ležadlá a záhradná hojdačka. Dve tienené terasy s posedením, gril. Reštaurácia je 30 m od domu, obchod 300 m. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 10 €/deň.

1 apartmán pre 6-7 osôb, 3 spálne.

vila Kamena

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Donji Humac

Štýlový kamenný dom s kapacitou pre 6-7 osôb. Bazén s protiprúdom, lehátka, slnečníky, záhradná hojdačka, letná kuchyňa s grilom a posedením, klimatizácia, WIFI, 2 horské bicykle. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Krásne zrekonštruovaný štýlový kamenný dom Kamena je vila v Chorvátsku na ostrove Brač s kapacitou pre 6-7 osôb. Nachádza sa vo vnútrozemskej dedinke Donji Humac. Jedná sa o vidiecke sídlo pôvodne zo 17. storočia, v ktorého areáli je bazén s protiprúdom, priestranná terasa s ležadlami, slnečníkmi a záhradnou hojdačkou. V samostatne stojacom domčeku je umiestnená letná kuchyňa s veľkým grilom a posedením. Celý areál je obostavaný kamenným múrom.

Tento typ ubytovania vás nadchne - budete tu mať maximálne súkromie a pokoj, ďaleko od ruchu prímorských letovísk. Ak milujete gastronómiu, oceníte navyše miestnu vychýrenú reštauráciu Kopačina, ktorá je 30 m od domu. Je otvorená celoročne a v ponuke sú predovšetkým domáce špeciality.

Najbližšia pláž je v letovisku Supetar (8,5 km)! K dispozícii 2 horské bicykle zdarma. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 5 €/deň.

Dom pre 6-7 osôb, 3 spálne.

V domku se nachází jen jeden apartmán pro 6 osob a majitel objektu zde nebydlí. Ubytování v tomto apartmánu vám tedy zajistí maximální soukromí.

 

Láká vás robinzonská dovolená? Doporučujeme Apartmány Vlaho I na ostrově Hvar. Samostatně stojící dům s jedním apartmánem pro 8-11 osob, hned nad mořem v tiché zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Gril u domu.