Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Sveti Marko

Oblasť: Ostrov Pag

Apartmány Sveti Marko sú správna voľba pre prežitie pokojnej dovolenky na ostrove Pag. Okruhliakové pláže v tomto mieste sú vyhľadávané pre svoj pokoj a súkromie. Sv. Marko ponúka pekne zariadené apartmány s klimatizáciou, WIFI internetom a grilom.

Apartmány Sveti Marko

apartmány Vilc
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Sveti Marko

Apartmán pre milovníkov samoty. Klimatizácia, WIFI, gril, hojdačka pre deti, plážové ležadlá na terase.
Apartmán Vilc sa nachádza v odľahlej časti osady Sveti Marko, 300 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Apartmán je vhodný pre milovníkov samoty, ponúka dovolenku v štýle robinzonáda. Majitelia býva v samostatnom objekte hneď vedľa domu s apartmánom. Najbližší obchod a reštaurácie sú v meste Pag vzdialenom 10 km. Dom Vilc je vhodný pre 2 rodiny, ktoré sa poznajú. Možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den.

1 apartmán pre 4-7 osôb, 3 spálne.

apartmány Pavana
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Sveti Marko

Robinzonská dovolenka. Klimatizácia, WIFI, gril. 1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom Pavana sa nachádza na pokojnom mieste, hneď pri makadamovej ceste (minimálne frekventovaná). Pekná a tichá piesočnato-okruhliaková pláž je od domu vzdialená 300 m. K pláži vedie chodník, ktorý je miestami pomerne strmý (pre prístup na pláž preto odporúčame pevnú obuv). Jedná sa o miesto oddychu zaručujúce súkromie a kľud. V osade Bošana vzdialenej 2,4 km sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Natalija 5,7 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 7,2 km.

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Natalija

ZĽAVA 10 % na pobyty v termínoch od 19.8.2019.

Túto zľavu vám uplatníme na zmluve.

Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Sveti Marko

Klimatizácia, gril, vonkajšia sprcha. 1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom Natalija sa nachádza v malej osade Sveti Marko, 160 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. V osade Bošana vzdialenej 2,7 km sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Natalija 6 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 7,5 km.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.