ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

S výberom výletov na ostrove Pag vám poradí náš delegát, ktorý sídli v Mandre.

Výlet člunem z města PagZapožičanie člna na Pagu

Na ostrove Pag si môžete zapožičať malý motorový čln, ktorý si budete riadiť sami. Člnom sa dostanete do miest s mnohými krásnymi prírodnými plážami v Pažskom zálive. Užijete si celý deň s maximálnym súkromím. Len pre držiteľov kapitánskeho preukazu!

 

 

Lodní výlet Pažským zálivemVýlet loďou Pažským zálivom

Celodenný výlet z mesta Pag s fishpiknikom a kúpaním z lode.

 

 

 

 

Výstup na Sv. VidVýstup na Sv. Vid

Na najvyššie miesto chorvátskeho ostrova Pag - Sv. Vid môžete vystúpiť s našim delegátom v skorých ranných hodinách a zažijete prekrásny východ slnka na vrchole. Výstup na vrchol môžete podniknúť aj samostatne, prečítajte si ako sa dostať na Sv. Vid.

 

  

Čista plažaČista plaža

Táto krásna piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je 20 km od mesta Pag. Je vhodná i pre najmenšie deti. Nenachádzajú sa tu domy na ubytovanie. Na túto piesočnú pláž sa dostanete s vyznačenou odbočkou z cesty medzi Kolanom a Novaljou. Veľkou výhodou je pozvoľný vstup do mora, občerstvenie priamo na pláži, požičovňa šlapadiel a parkovisko.

  

Pag BošanaPláže Bošana

V meste Pag odbočíte podľa ukazovateľa Bošana a po 4 km sa dostanete ku krásnym okruhliakovým plážam. Pláže Bošana jsou 2 km od Vodíc.

  

 

 

Pláž ZrčePláž Zrće

Na známu pláž Zrće je to z mesta Pag 25 km. Dostanete sa tam vyznačenou odbočkou z cesty medzi Novaljou a Kolanom. Pláž z drobných okruhliakov a s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v areáli, kde sú reštaurácie, bary, tobogan, požičovňa vodných skútrov a šlapadiel, plážový volejbal a v noci diskotéka (júl, august).

 

   

Vodní lyžování ZrćeVodné lyžovanie na pláži Zrće

Z mesta Pag je to 25 km. Lanová dráha pre vodné lyžovanie (wakeboarding) sa nachádza 500 m od pláže Zrće (odbočka pri benzínovej čerpacej stanici).

 

 

 

PlanjkaPiesočná pláž Planjka, Stará Novalja

Táto piesočná pláž je vhodná i pre najmenšie deti. Nachádza sa 27 km od mesta Pag. Piesok na „bábovky“, šmýkačka zdarma, požičovňa kajakov a šlapadiel, reštaurácie na pláži, parkovisko...

  

 

Pláž CaskaPláž Caska

Táto piesočnato-okruhliaková pláž je vzdialená 27 km od mesta Pag, pri meste Novalja. Má pozvoľný vstup do mora. K dispozícii sú dve reštaurácie.

 

 

 

Pláž BeritnicaPláž Ručica, Metajna

Okruhliaková pláž Ručica je ukrytá za letoviskom Metajna, 40 km od mesta Pag. Na začiatku Metajny odbočíte vľavo. Po krivolakej úzkej ceste prejdete dedinou a po ďalších 500 m prídete na parkovisko k štýlovej reštaurácii. Na pláž je to 50 m. Po polhodinovej prechádzke medzi zaujímavými skalami sa dostanete k ďalšej pláži.

  

 

Storočné olivovníky Lun a TovarneleStoročné olivovníky Lun a Tovarnele

Z mesta Pag do Lunu na severozápadnom konci ostrova je to 46 km. Môžete tu vidieť stovky olivovníkov rastúcich medzi kameňmi. Sú často znetvorené vetrom a soľou, ale sú stále zelené. Všetky ich objemné kmene sú skrútené, pretože sa točia jedným smerom za slnkom.

 

 

Okrem miest na ostrove Pag môžete navštíviť tieto národné parky a prírodné zaujímavosti:

Doporučované výlety neorganizujeme. Uváděné informace se proto mohou během sezóny měnit.