Vyhľadať na webe

s

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska a hľadáte trajekty Chorvátsko? Na tejto stránke nájdete cestovné poriadky pre trajekty Chorvátsko, cenníky trajektov v Chorvátsku, trajekt na Pag, trajekt na Rab - trajekt Jablanac Mišnjak, trajekt na Hvar - trajekt Split Hvar, trajekt na Brač - trajekt Split Brač, trajekt na Šoltu - trajekt Split Šolta, trajekt na Pelješac, trajekt na Korčulu - trajekt Orebič Dominče a iné.

Trajektová doprava v Chorvátsku je zabezpečovaná spoločnosťou Jadrolinija, len trajekty na Rab prevádzkuje spoločnosť Rapska plovidba. Trajekty v Chorvátsku sú bezpečné. Kým trajekt pláva, vy môžete odpočívať.

Odpovede na časté otázky ohľadom trajektov a objednávania lodného lístka vopred.

Trajekt na Pag

Trajekt nie je vhodným variantom pri ubytovaní v letoviskách Dinjiška, Vlašići, Povljana, Pag a okolí (využite most). Len pri ceste do Novalji, Metajny, Mandre a Potočnice ušetríte s trajektom 80–100 km jazdy.

Včas sa rozhodnite, či použijete pri ceste na ostrov Pag most (most na ostrov Pag je zadarmo, bez poplatku), alebo trajekt. Ak už prídete ku trajektu v Prizne a zdá sa vám, že je veľká fronta, neskúšajte obísť Pažský záliv po kľukatej ceste k mostu. Táto cesta trvá do Novalji 3,5 hodiny! V sezóne jazdí až päť trajektov nonstop tam a späť.

Trajekt na Rab

Trajekt Krk–Rab

Trajekt medzi ostrovmi Krk a Rab prevádzkovala v minulosti spoločnosť Linijska nacionalna plovidba d.d. (predtým SPLIT TOURS), od roku 2018 však trajektovú dopravu v Chorvátsku nezabezpečuje (len katamarány).

Trajekt na ostrov Pašman

Trajekt na ostrov Ugljan

Trajekt na ostrov Dugi Otok

Trajekty na ostrov Hvar

Trajekt na ostrov Brač

Trajekt na ostrov Šolta

Trajekt na polostrov Pelješac

Trajekt na ostrov Korčula

Trajekt na ostrov Vis

 Ostatné trajekty Chorvátsko

Spoznajte Chorvátsko za 7 dní. Objavujte skryté pláže, históriu a nádherné ostrovy.

Dovolenka na lodi v Chorvátsku