ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Nočný život na Pagu

Ostrov Pag môžeme bez preháňania nazvať centrom letnej zábavy v Chorvátsku. Schádza sa tu veľké množstvo mladých návštevníkov z celej Európy. Spoločne si tu užívajú zábavu vo vyhlásených nočných kluboch, predovšetkým na známej pláži Zrće.

Mesto Novalja je najbližším letoviskom, kde sa môžete ubytovať, ak na Pag prichádzate za nočným životom na pláži Zrće. Ako magnet priťahuje Novalja mladých ľudí túžiacich po zábave, relaxácii a chuti dobre sa pobaviť na plážových a klubových diskotékach.

Hudobné kluby na Pagu

Medzi najznámejšie kluby patrí Aquarius, Papaya, Noa, Kalypso a Euphoria. Tie sú otvorené len počas letnej sezóny. Ponúkajú elektro hudbu z celej Európy, DJ ako Paul Van Dyk, Tiesto, David Morales, Chemical Brothers atď. Vstup do klubov je bezplatný, mimo niektoré špeciálne programy (festivaly), kedy sa platí vstupné v rozmedzí 8-30 EUR. Parkovanie pred plážou Zrće stojí okolo 0,70 EUR.

Aquarius (Zrče)

Klub Aquarius ponúka bar s bazénom, kde zábava nikdy nekončí a hudba hrá bez prestávky 24 hodín denne. Súčasťou je aj reštaurácia, ktorá sa v priebehu večera zmení v nezameniteľný klub s after beach zábavou. Súčasťou je tiež obľúbená penová show vo veľkom bazéne. Každý večer sú tu rôzne tematické programy a koncerty s najlepšími svetovými DJ. Neznámejší je Hideout festival, ktorý sa koná každoročne na prelome júna a júla. Aquarius je tiež miestom pre otvorenie sezóny Zrće Beach Spring Break a ďalších rôznych akcií. S klubom Papaya patrí medzi najznámejšie na Pagu.

Papaya (Zrče)

Je popisovaný ako jeden z najlepších klubov na otvorenom priestore vôbec. Je celý v exotickom štýle s barom, reštauráciou, VIP priestorom, bazénom, vodnými tobogánmi a Jacuzzi. Organizujú sa tu coctail zábavy a šantenie v pene. Aj v tomto klube vystupujú známe DJ hviezdy, ako sú Tiesto, Van Buren, Swedish House Mafia a ďalšie. Klub je otvorený od roku 2002. Schádzajú sa tu tisíce mladých turistov.

Kalypso (Zrče)

Klub Kalypso je prvým, ktorý bol na pláži Zrće otvorený, a to už pred viac ako 30 rokmi. Pôvodne sa jednalo o športový bar. Dnes má klub veľké tanečné pódium a niekoľko barových pultov. Súčasťou je oválny bazén s lehátkami, kde si môžete objednať pivo či iné nápoje. Skvelá kombinácia zábavy a odpočinku na pohodlných kreslách vám poskytne tú najlepšiu relaxáciu.

Euphoria (Zrče)

Klub Euphoria je tiež povestným klubom na pláži Zrče s otvoreným priestorom, kde vám miestni i zahraniční DJ púšťajú rôzne hudobné štýly. Tu sa stretnete pravdepodobne s najnižšími cenami za pitie. V ponuke je za pár euro pivo i red bull-vodka. Cez deň to tu vyzerá ako obyčajný plážový bar s posedením, ale večer sa premení v pravý disko klub.

Cocomo (Novalja)

Tento klub nájdete v centre Novalji a je ideálnym miestom pre začiatok a koniec každého večera stráveného po odpočinku na pláži. Priestor tu nie je príliš veľký. Hudbu púšťajú prevažne miestni DJ. Klub má prekrásnu terasu, kde hrajú tiež pomalé piesne. Tu sa môžete oddávať tancu alebo si len objednať pitie a vychutnať si ho pri nádhernom pohľade na more.

Club Vanga (Pag)

Vanga je otvorený klub v centre mesta Pag, s moderným dizajnom. Uspokojí všetkých návštevníkov milujúcich klubové večierky. Pokojná denná prevádzka sa cez noc zmení na klub plný svetových hudobných hitov. Bohatá je ponuka alkoholických i nealkoholických nápojov i piva a dať si môžete aj nejaký sendvič. V bare si vyberiete zo 150 druhov miešaných nápojov, niektoré z nich vám nikde inde neponúknu. Organizujú tu aj párty s rôznou tematikou: penová párty, 70 's, 80' s, 90 's, house night, r'nb night. Každý si tu nájde to svoje a zatancovať si môže spoločne s go-go tanečnicami. Klub je otvorený až do ranných hodín a pojme až 500 návštevníkov.

Peti Magazin (Pag)

Klub Peti Magazin v Pagu láka milovníkov diskoték. Konajú sa tu rôzne párty, ponuka nápojov a obsluha je vynikajúca, parkovisko blízko.

Ďalšie miesta, kam za zábavou na Pagu

Novalja

V Novalji je k dispozícii množstvo kaviarní organizujúcich v lete rôzne zábavné programy.

Pag

Hostia sa v Pagu môžu zabaviť na rôznych slávnostiach, ako sú rybárske alebo pastierske večery, vystúpenia tzv. klap (tj. folklórnych speváckych skupín) a poukázať treba i na karnevalové letné zábavy, ktorých sa každoročne zúčastňujú tisíce ľudí.

Povljana

V Povljane je množstvo upravených kaviarní, ktoré počas leta na svojich terasách s výhľadom na more a s výbornou ponukou nápojov umožňujú príjemné posedenie.

Kolan

V Kolane sa počas leta konajú rybárske večery, príležitostní letné programy, vystúpenia spevákov a klap a v pekne upravených pohostinských zariadeniach sa konajú tanečné zábavy.

Užite si dovolenku na pláži Zrče! Vyhľadajte si ubytovanie v Novalji presne podle vašich požiadaviek:

  • počet osôb
  • rozpätie termínu
  • počet spální
  • a ďalších požiadaviek

Dovolná pro mladé