Vyhľadať na webe

s

Uvažujete kam na dovolenku v septembri? Skvelá dovolenka v septembri je v Chorvátsku. A aké počasie Chorvátsko september ponúka? Nebojte sa, v septembri je v Chorvátsku stále ešte dostatočne teplo, minimálne v prvej polovici. Dni sa síce skracujú, ale more je pekne prehriate a príjemné teploty vám umožnia zostať na pláži celý deň. Prečítajte si, aké počasie v Chorvátsku v septembri môžete čakať.

Dovolenka s deťmi v Chorvátsku

Snáď každý vie, že najteplejšími mesiacmi v Chorvátsku sú júl a august. Teplota vzduchu nezriedka prekročí 35 stupňov a teplota mora pri hladine je okolo 27 stupňov. V skutočnosti sa však v tomto období môžete na chorvátskom pobreží stretnúť i s teplotami vzduchu oveľa vyššími. Nie každý však také horúčavy znáša dobre. Citlivé môžu byť predovšetkým malé deti a staršie osoby.

Rovnako ten, kto sa v Chorvátsku chce venovať cyklistike či turistike, by tropické teploty nemal podceňovať a vysokým denným teplotám sa radšej vyhnúť. Preto odporúčame - ak je to vo vašich časových možnostiach, vyrazte na dovolenku do Chorvátska v septembri.

Pre dovolenku v Chorvátsku v septembri je hneď niekoľko dôvodov. Jedným z nich je príjemné počasie s dennými teplotami vzduchu okolo 25 stupňov. More je v septembri pekne prehriate a ponúka priemerné teploty okolo 24 stupňov. Pri takýchto teplotách sa dá na pláži vydržať aj celý deň, slnko v septembri už toľko nepáli.

Aktuálne počasie v Chorvátsku zistíte na strane Počasie Chorvátsko.

Dovolenka Chorvátsko v septembri – nízke ceny a súkromie na pláži

Chorvátsko v septembri

Prívetivé počasie však nie je to jediné, čo môže Chorvátsko v septembri ponúknuť. Ak nemáte záľubu v preľudnených plážachletoviskách, september v Chorvátsku vás určite nesklame. Práve v tomto období si môžete na mnohých plážach vychutnať viac súkromia. A hlavne - ceny ubytovania sú v Chorvátsku v septembri podstatne nižšie. V septembri sa vám v Chorvátsku bude páčiť tiež množstvo dozrievajúceho ovocia.

 

Chorvátsko v septembri – aktívna dovolenka pri mori

Aktívna dovolenka v Chorvátsku

Počasie v septembri poteší aj toho, kto sa vydá do Chorvátska za športom či poznaním. Tipy na výlety nájdete v sekcii "Výlety" u jednotlivých letovísk.

Tak neváhajte a vyrazte za slnkom, morom a prírodou do Chorvátska v septembri!

Vyberte si apartmány so zľavou Last Minute - v septembri je Chorvátsko podstatne lacnejšie!

 
Ubytujte sa v letovisku Mandre v domoch Ivica alebo Sandra, kde si môžete zapožičať horské bicykle:
 
  • do 9.6. pri týždennom pobyte bicykle na 3 dni zadarmo
  • od 10.6. do 20.6. a od 1.9. pri týždennom pobyte bicykle na 2 dni zadarmo
  • možnosť večerí v dome Ivica
Navyše budete mať k dispozícii nášho delegáta Radka, ktorý vám rád poradí i s organizáciou cyklovýletov.
 
Poznávajte krásy ostrova Pag v júni na bicykli!

Mandre, ostrov Pag