ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Nočné kluby Hvar

V posledných niekoľkých rokoch sa mesto Hvar talo jedným z najatraktívnejších miest pre zábavu v Chorvátsku. Čisté more, prekrásne pláže a čo je najdôležitejšie - dostupná 24 hodinová zábava od mája do októbra. Mnoho ľudí túžiacich po zábave už poznalo, že Hvar je to pravé miesto, kam za zábavou vyraziť. Aké sú najznámejšie nočné hudobné kluby vo Hvare?

Carpe Diem Hvar

Jeden z najznámejších nočných hudobných klubov v Hvare - nájdete ho hneď na Rive. Počas letných mesiacov sa tu koná veľa koncertov. Ponuka nápojov je veľmi pestrá. V Carpe Diem to proste žije.

Carpe Diem Beach Stipanska

Skvelý bar na ostrove Marinkovac (Pakleni otoci) dostupný pravidelnými lodnými spojmi z mesta Hvar alebo taxi člnmi. Tu musíte využiť každú chvíľku a užívať si, kým ste na Hvare. Môžete tu prísť kedykoľvek v priebehu vašej dovolenky a ochutnať výborné koktaily i jedlo a užívať tanec až do ranných hodín. Nachádza sa hneď pri pláži v zátoke Stipanska. Krásnych 2500 m² upraveného povrchu lemovaného prekrásnymi borovicami, s príjemným kúpaním a opaľovaním na drevených lehátkách. Je tu bazén, volejbalové ihrisko, reštaurácie, salónik a koktejlový bar. Často tu hrajú preslávení DJ.

Hula Hula Beach & Bar

Hula Hula je vlastne starý drevený bar na pláži umiestnený v blízkosti hotela Amfora, asi 1 km západne od centra Hvaru. Príjemnou prechádzkou okolo pobrežia dôjdete až do Hula Hula za 15 minút. Miesto je ako stvorené pre relax spojený so zábavou. Bar Hula Hula je vyhlásený pre svoje vynikajúce kokteily. Nájdete tu aj dobré jedlo (Bubba Gump).

Nautica Bar

Vyhlásený hudobný klub v centre Hvaru hneď na promenáde. Skvelá ponuka kokteilov (vyše 100 rôznych druhov) i iných nápojov. Ideálny pre zábavu v letných horúcich dňoch - koná sa tu množstvo koncertov a hudobných udalostí.

Kiva Bar

Tento rockový bar je umiestnený pri prístave, schovaný za inými turisticky známejšími klubmi. Do Kivy sa chodí hlavne na Tequillu.

Pink Champagne Hvar

Vyhlásený nočný hudobný klub 300 m východne z prístavu (ďalej od mora). Konajú sa tu párty v najrôznejšom štýle (Zoo, Luxuria, Circus Harmony, Moulin Rouge, Neon lights...). Hrajú tu známi DJ.

Veneranda

Po romantickej večeri a relaxácii v niektorej z množstva reštaurácií v meste Hvar, odporúčame vyraziť do barov, ako sú Carpe Diem, Nautica alebo Kiva, v ktorých sa pobavíte pri skvelej hudbe spoločne s mladými návštevníkmi túžiacimi po zábave a odreagovaní. Keď však večer prepukne v noc, je najvyšší čas vyraziť do klubu Veneranda. Koktail, ktorý tu ochutnáte, je vzrušujúcim zážitkom. Vďaka otvorenému bazénu si ho môžete vychutnať dvojnásobne. A baviť sa až do ranných hodín. Nájdete ho medzi múrmi bývalého kláštora, asi 5 minút chôdze pozdĺž pobrežia smerom na západ centra (za hotelom Adriana). Veneranda predstavuje kontrast histórie s moderným mestským nočným životom. Nájdete tu aj VIP zónu, kde si v súkromí môžete vypočuť hudbu a využiť špeciálnu ponuku služieb. S nočným klubom je tiež spojené kino a pizzeria.

Ubytujte sa v meste Hvar  a užite si dovolenku plnú nočnej zábavy a hudobných klubov!

Hvar, ostrov Hvar