Vyhľadať na webe

s

Vyberte si apartmány Tučepi a prežite nezabudnuteľnú dovolenku v tomto luxusnom letovisku na Makarskej riviére. Tučepi ponúka moderne zariadené apartmány, štúdiá aj izby s výhľadom na more. Široká pobrežná promenáda s reštauráciami a stánkami so suvenírmi pozýva na večerné prechádzky. Okruhliakové pláže v mestečku Tučepi patria k tým najkrajším v Chorvátsku. Apartmány Tučepi si môžete rezervovať online!

Apartmány Tučepi

apartmány Beti

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.3.2023. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Tučepi

Klimatizácia, WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu štúdia, iba v štúdiách I-A, I-B, I-C, bez nároku na vlastné lôžko). Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom Beti sa nachádza hneď pod magistrálou - jedná sa o dva samostatne stojace objekty Beti I a Beti II. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 270 m. Centrum Tučep s reštauráciami je vzdialené 200 m od domu, najbližší obchod 100 m.

2 apartmány pre 4-6 osôb, 2 spálne,
4 štúdiá pre 2-3 osoby,
2 štúdiá pre 2 osoby.

apartmány Aria

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.3.2023. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Tučepi

Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom Aria sa nachádza na konci Tučepi hneď pod magistrálou. Dom susedí s domom Morena. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 130 m od domu. Centrum Tučepi je vzdialené 700 m, obchod s potravinami 250 m, reštaurácia 100 m.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa.