Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Sumartin

Oblasť: Ostrov Brač

Vyberte si apartmány Sumartin pre pokojnú dovolenku na ostrove Brač. Nájdete tu čisté more a niekoľko okruhliakových pláží, vhodných pre rodiny s deťmi. Sumartin ponúka krásne apartmány s výhľadom na more, klimatizáciou, WIFI internetom a grilom.

Apartmány Sumartin

apartmány Delta
Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Sumartin

Klimatizácia, WIFI, gril s posedením v záhrade. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Delta sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska Sumartin. Ku krásnej okruhliakovej pláži Sveti Rok s pozvoľným vstupom do mora je to od domu 350 m. Dostupná je tiež nudistická pláž (500 m). Reštaurácia je vzdialená 1,2 km, obchod s potravinami 1,5 km.

2 apartmány pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
4 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2 osoby.

apartmány Puntinak
Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Sumartin

Možnosť stravovania v dome. Klimatizácia, WIFI, gril s posedením, bazén s lehátkami. Vhodné najmä pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú, alebo tiež pre športové skupiny. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom Puntinak obložený bračským mramorom leží v pokojnej časti Puntinak v letovisku Selca - Sumartin, len 70 m od morského pobrežia s betónovými plošinami a schodíkmi do vody. Toto miesto je ideálne pre šnorchlovanie. Krásne okruhiakové pláže s pozvoľným vstupom do mora sú od domu vzdialené 300 m. Asi 500 m od domu je pláž s prístupom do mora prispôsobenom osobám na invalidnom vozíčku. Osvieženie či opaľovanie si môžete užiť priamo pred apartmánom, v roku 2018 bol pri dome vybudovaný bazén s lehátkami. Do obchodu v centre Sumartinu a k trajektu je to 2,3 km. Reštaurácia je vzdialená 280 m. Asi 3 km od domu sú tenisové kurty (v obci Selca). Priamo u majiteľa je možné objednať si raňajky, večere či polpenziu. Môžete tiež vyskúšať rôzne domáce špeciality, majiteľ klientom rád vyjde v ústrety. Spoločné priestory ako jedáleň s terasou s výhľadom na more a letná kuchynka predurčujú apartmány Puntinak k obľube predovšetkým medzi skupinami priateľov, ktorí chcú tráviť čas na dovolenke spoločne nielen na pláži, ale aj v mieste ubytovania. Možnosť ubytovania so psom zdarma.

1 apartmán pre 6-9 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 6 osôb, 3 spálne.