Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Ubytovanie Pula - Banjole

Oblasť: Istria

Vyberte si ubytovanie Pula - Banjole a zažite nezabudnuteľnú dovolenku na obľúbenom polostrove Istria v Chorvátsku. Letovisko Pula - Banjole ponúka vkusne vybavené súkromné apartmány alebo ubytovanie v hoteli Centinera s polpenziou v cene, ktorý stojí priamo pri pláži.

Ubytovanie Pula - Banjole

apartmány Banjole 11
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Priestranná záhrada s grilom a posedením, hojdačky pre deti. Miestnosť so spoločenskými aktivitami. Klimatizácia za poplatok, WIFI. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Dom sa nachádza v pokojnej turistickej dedinke Banjole, 6 km od Puly, na juhu istrijského polostrova. Kúpanie je možné z plochých kameňov 180 m od domu, alebo na kamienkovej pláži pri hoteli Centinera. Pri dome je pekná záhrada a využiť môžete aj mísnosti so spoločenskými aktivitami. Obchod s potravinami je v kempe Indija 600 m od domu. Pekáreň a reštaurácia sa nachádza 100 m od domu. Apartmány na prízemí sú vhodné aj pre hendikepované osoby na invalidnom vozíku. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 7 €/deň.

3 apartmány pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
2 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa,
2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Banjole 12
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Záhrada s grilom. Klimatizácia, WIFI. Ideálne pre dve rodiny, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom s dvoma apartmánmi sa nachádza v malej a pokojnej obci Banjole, 6 km od Puly, na juhu istrijského polostrova. Kúpanie je možné z plochých kameňov 270 m od domu, alebo na kamienkovej pláži pri hoteli Centinera. K dispozícii vlastná záhrada a gril. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 7 €/deň.

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Matija
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Spoločná terasa - ideálna pre 2 rodiny, ktoré sa poznajú.
Apartmány Matija sa nachádzajú v letovisku Banjole, 6 km od mesta Pula, na juhu istrijského polostrova. Najbližšia možnosť kúpania je z plochých kameňov 260 m od domu. Ďalšia možnosť kúpania je na kamienkovej pláži pri hoteli Centinera. Reštaurácia je vzdialená 600 m, obchod 2,4 km. Pri dome sa nachádza pekáreň. Apartmány Matija odporúčame dvom rodinám, ktoré využijú spoločnú terasu na posedenie i zábavu.

2 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa.

resort Centinera***

ZĽAVA 17 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.12.2019.
Pobyt min. 5 nocí. 

Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Izby s polpenziou v cene. Priamo pri pláži. Klimatizácia, WIFI za poplatok. V areáli malé detské ihrisko s hojdačkami a kolotočom. Animačný program pre deti i dospelých. Dieťa do 6 rokov na 3. a 4. lôžku (prístelky) zdarma.
Resort Centinera*** tvoria tri samostatné pavilóny. Pláže s plochými kameňmi sú 20 m od pavilónov. Hlavná okruhliaková pláž je vzdialená 50-160 m (záleží na tom, v akom pavilóne ste ubytovaní). U pláží nájdete i miesta v tieni. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, vybavené kúpeľňou, minibarom a klimatizáciou, väčšina izieb má balkón. WIFI internet za poplatok.
Dieťa do 6 rokov na 3. a 4. lôžku (prístelky) zdarma.

mobilhome Centinera
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Mobilhomy s možnosťou raňajok (za poplatok). Klimatizácia, WIFI. Animačný program pre deti i dospelých.
Mobilhomy Centinera sa nachádzajú v rovnomennom rezorte v letovisku Banjole, 6 km juhovýchodne od Puly. Pekná okruhliaková pláž je vzdialená 20-70 m (v závislosti na umiestnení mobilhomu). Borovicový lesík pozdĺž pláže poskytuje príjemný tieň. Deti ocenia nafukovacie atrakcie v mori. Opaľovať sa môžete aj na skalnatých plážach s plochými kameňmi.

apartmány Batana
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Klimatizácia, WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Batana sa nachádzajú v letovisku Banjole, 6 km od mesta Pula, na juhu istrijského polostrova. Najbližšia možnosť kúpania je z plochých kameňov 160 m od domu. Ďalšia možnosť kúpania je na kamienkovej pláži pri hoteli Centinera. Reštaurácia je vzdialená 500 m, obchod 2,5 km.

1 apartmán pre 3-4 osoby, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa.