Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytovanie Pula - Banjole

Oblasť: Istria

Vyberte si ubytovanie Pula - Banjole a zažite nezabudnuteľnú dovolenku na obľúbenom polostrove Istria v Chorvátsku. Letovisko Pula - Banjole ponúka vkusne vybavené súkromné apartmány alebo ubytovanie v hoteli Centinera s polpenziou v cene, ktorý stojí priamo pri pláži.

Ubytovanie Pula - Banjole

apartmány Banjole 11
  • First minute Chorvátsko:
    ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 28.2.2017!

    Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Dom sa nachádza v pokojnej turistickej dedinke Banjole, 6 km od Puly, na juhu istrijského polostrova. Menšia okruhliaková pláž je vzdialená 180 m. Kúpanie je možné tiež z plochých kameňov. Pri dome je pekná záhrada a využiť môžete aj mísnosti so spoločenskými aktivitami. Obchod s potravinami je v kempe Indija 600 m od domu. Pekáreň a reštaurácia sa nachádza 100 m od domu. Apartmány na prízemí sú vhodné aj pre hendikepované osoby na invalidnom vozíku. WIFI internet zdarma. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 7 €/deň.

3 apartmány pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
2 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa,
2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Banjole 12
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Apartmánový dom s dvoma apartmánmi sa nachádza v malej a pokojnej obci Banjole, 6 km od Puly, na juhu istrijského polostrova. Od kamenistej a okruhliakovej pláže je dom vzdialený 250 m. Dom je ideálny pre dve rodiny, ktoré sa poznajú. K dispozícii vlastná záhrada a gril. WIFI internet zdarma. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 7 €/deň.

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.

hotel Centinera***
Oblasť: Istria Letovisko: Pula - Banjole

Izby s polpenziou v cene
Hotel Centinera*** tvoria tri samostatné pavilóny. Menšie okruhliakové pláže sú 20 m od pavilónov. Hlavná okruhliaková pláž je vzdialená 50-160 m (záleží na tom, v akom pavilóne ste ubytovaní). U pláží nájdete i miesta v tieni. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, vybavené kúpeľňou, minibarom a klimatizáciou, väčšina izieb má balkón. WIFI internet za poplatok.
Dieťa do 6 rokov na 3. a 4. lôžku (prístelky) zdarma.