Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Stomorska

Oblasť: Ostrov Šolta

Vyberte si apartmány Stomorska na ostrove Šolta pre pokojnú dovolenku s dostupnosťou turistických zariadení. Letovisko sa môže pochváliť niekoľkými krásnymi okruhliakovými plážami s pozvoľným vstupom do mora. Stomorska ponúka veľmi pekné apartmány blízko pláže!

Apartmány Stomorska

apartmány Ivo

ZĽAVA 10 % na všetky pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Šolta Letovisko: Stomorska

Priamo pri morskom pobreží. Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Priestranné apartmány Ivo sa nachádzajú hneď pri morskom pobreží. Krásna prírodná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 60 m od domu, ďalšie okruhliaková pláž je vzdialená 200 m. Najbližšia reštaurácia je od domu 370 m, obchod 600 m. Možnosť ubytovania so psom za 5 €/deň. Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne.

apartmány Sidrana
Oblasť: Ostrov Šolta Letovisko: Stomorska

Priamo pri morskom pobreží. Výnimočný výhľad na more. Možnosť stravovania v dome. Klimatizácia, WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmán Sidrana s výnimočným výhľadom na more stojí hneď pri morskom pobreží, v centre romantického letoviska Stomorska. Kúpať sa môžete hneď pri dome (betónové mólo a prírodné skalnaté pobrežie). Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu 410 m. V prízemí domu je umiestnená reštaurácia (v prevádzke denne do 02.00 hod.). Obchod je vzdialený 520 m. Možnosť ubytovania so psom zdarma. Možnosť polpenzie za 14 €/os.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.