Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Stará Novalja

Oblasť: Ostrov Pag

Ubytovanie Stará Novalja je skvelá voľba pre prežitie pokojnej rodinnej dovolenky. Prekrásna piesočnatá pláž Planjka je ideálna pre rodiny s malými deťmi. Stará Novalja ponúka cenovo výhodné apartmány s klimatizáciou a WIFI internetom, vhodné pre rodiny s deťmi.

Apartmány Stará Novalja

apartmány Mira

ZĽAVA TÝŽDŇA: 
7 % na všetky pobyty pri objednaní do 22.4.2019.

Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Dostupná je i písečná pláž. Klimatizace, WIFI, gril a altánek s posezením. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmánový dům Mira leží 370 m od pěkné oblázkové pláže, kde se nachází i restaurace (400 m od domu). U domu je pěkný altánek s posezením, poblíž grilu. Na písečnou pláž Planjka je to 480 m. Obě tyto pláže mají pozvolný vstup do moře. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji. Obchod se nachází 1,2 km od domu. Možnost ubytování se psem zdarma.

5 apartmánů pro 4-6 osob, 2 ložnice.

apartmány Tanja

ZĽAVA 5 % na všetky pobyty pri objednaní do 30.4.2019. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Dostupná je i písečná pláž. Klimatizace, WIFI, gril a posezení. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Tanja v letovisku Stará Novalja se nacházejí jen 60 m od menší písčitooblázkové pláže, ke které vede od domu chodníček. Tato pláž leží v hlubokém zálivu, takže moře zde je velmi klidné, ideální pro koupání malých dětí. Známá písečná pláž Planjka je 250 m od domu. Restaurace se nachází 100 m od domu a obchod 1 km.

2 apartmány pro 3-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 6-7 osob, 3 ložnice.

apartmány Blaženka

ZĽAVA 12 % na všetky pobyty pri objednaní do 30.4.2019. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Dostupná je i písečná pláž. Klimatizace, WIFI, gril.
Apartmánový dům Blaženka se nachází 80 m od malých písčitooblázkových pláží s betonovými moly. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Ta končí po 2 km mořem na konci Staré Novalji. Dále vede k těmto plážím pro dům vlastní průchozí ulička. Obchod je od domu vzdálený 700 m. Restaurace je 400 m od domu. V letovisku Stará Novalja můžete navštívit i písečnou pláž Planjka (2,2 km) či oblázkovou pláž Jadra. Ubytování je vhodné pro skupiny rodin, které se znají.

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Petra
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Dostupná je i písečná pláž. Klimatizace, WIFI. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Petra se nachází 80 m od malých písčitooblázkových pláží s betonovými moly. Přístup k pláži je přes místní komunikaci. Ta končí po 2 km mořem na konci Staré Novalji. Dále vede k těmto plážím pro dům vlastní průchozí ulička. Obchod je od domu vzdálený 700 m. Restaurace je 400 m od domu. V letovisku Stará Novalja můžete navštívit i písečnou pláž Planjka (2,2 km) či oblázkovou pláž Jadra.

1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice.

apartmány Menula
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Dostupná je aj piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Dom Menula s nadštandardne priestrannými apartmánmi a terasami sa nachádza v letovisku Stará Novalja, len 70 m od malej okruhliakovej pláže, ku ktorej vedie od domu chodníček. Pri ceste na pláž sa prechádza cez miestnu komunikáciu a prechádza sa okolo iného domu majiteľov. Na piesočnú pláž Planjka s pozvoľným vstupom do mora je to 1,3 km. Môžete navštíviť taktiež pláž Jadra na konci Starej Novalje. Obchod sa nachádza 300 m od domu, reštaurácia 800 m. Možnosť ubytovania s malým psom zdarma. Úväz pre čln zdarma.

1 apartmán pre 6 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-5 osôb, 1 spálňa.

apartmány Roni
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Dostupná je i písečná pláž. Klimatizace, WIFI, gril, venkovní sprcha. Prostorný, pěkně upravený dvůr. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmánový dům Roni leží 550 m od pěkné oblázkové pláže, kde se nachází i restaurace (580 m od domu). U domu je prostorný, pěkně upravený dvůr. Na písečnou pláž Planjka je to 660 m. Obě tyto pláže mají pozvolný vstup do moře. Můžete navštívit také pláž Jadra na konci Staré Novalji. Obchod je 1,1 km od domu. Možnost ubytování s malým psem zdarma (nutno domluvit předem). Úvaz pro menší člun za příplatek 10 €/den (nutno domluvit předem). Ubytování je vhodné pro skupiny rodin, které se znají.

2 studia pro 2-3 osoby,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice,
5 apartmánů pro 3-5 osob, 1 ložnice.

apartmány Bracera
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril, úväz pre čln zdarma. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Bracera sa nachádzajú v letovisku Stará Novalja. Kúpanie je možné na piesočnatej pláži alebo z betónového opaľovacieho móla, kde sú klientom zadarmo k dispozícii lehátka. Piesočná pláž i opaľovacie mólo sú 180 m od domu. V letovisku Stará Novalja môžete navštíviť aj piesočnú pláž Planjka (3,2 km) alebo okruhliakovú pláž Jadra (1,6 km). Reštaurácia na konci Starej Novalji je vzdialená 900 m. Obchod sa nachádza 1,7 km od domu Bracera.

1 apartmán pre 4-7 osôb, 3 spálne,
3 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmán Lovor
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Dom s apartmánom Lovor sa nachádza v letovisku Stará Novalja. Pekná piesočnatá pláž je vzdialená 170 m od domu. Apartmán Lovor sa nachádza na prízemí domu, má samostatný vstup a priestrannú terasu s grilom, posedením a ležadlami. V letovisku Stará Novalja môžete navštíviť aj piesočnú pláž Planjka (3,2 km) či okruhliakovú pláž Jadru (1,6 km). Reštaurácia na konci Starej Novalji je vzdialená 900 m. Obchod sa nachádza 1,7 km od domu.

1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne.

apartmány Oliva
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Stará Novalja

Dostupná je aj piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom Oliva sa nachádza 80 m od malých piesočnatookruhliakových pláží s betónovými mólami. Prístup k plážam je cez miestnu komunikáciu. Tá končí po 3 km morom na konci Starej Novalji. Ďalej vedie k týmto plážam pre dom vlastná priechodná ulička. Obchod je od domu vzdialený 200 m. Reštaurácia je 900 m od domu. V letovisku Stará Novalja môžete navštíviť aj piesočnú pláž Planjka (1,5 km) alebo okruhliakovú pláž Jadra.

2 apartmány pre 4 osoby, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne.