Vyhľadať na webe

s

Ak hľadáte dovolenku na pokojnom mieste a zároveň blízko mesta, vyberte si apartmány v letovisku Milna na ostrove Hvar. Milna sa nachádza len 5km od pekného historického mesta Hvar a je vyhľadávaná pre svoje zátoky s krásnymi okruhliakovými plážami, lemovanými borovicovými lesmi. Apartmány Milna ponúkajú nádherné výhľady na more.

Apartmány Milna

apartmány Milna 10

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.3.2023. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Milna, Hvar

Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 12 rokov na prístelke ako 3. osoba v štúdiu zadarmo (len do max. kapacity štúdia). Jedno dieťa do 3 rokov v apartmáne zdarma (po predchádzajúcej dohode). Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmány Milna 10 sa nachádzajú v kúzelnom letovisku Milna, 250 m od krásnej okruhliakovej pláže Mala Milna s pozvoľným vstupom do mora. Priamo pri tejto pláži sa nachádza malé štýlové bistro. V Milne môžete využívať tiež FKK pláže (350 m od domu). Obchod je 300 m od domu. Pobrežná promenáda v Milne ponúka niekoľko vynikajúcich reštaurácií ponúkajúcich miestne špeciality aj výborné hvarskej červené víno. Odporúčame reštaurácii Moli Onte. Milna je ideálnym miestom pre toho, kto vyhľadáva krásne prírodné pláže a zároveň privíta blízkosť šarmantného historického mesta Hvar - z Milny je to do Hvaru len 5 km.

1 apartmány pre 4-6 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spáľňa,
2 štúdiá pre 2-3 osoby.