Vyhľadať na webe

s

V južnej časti obľúbenej Makarskej riviéry sa nachádza letovisko Živogošče. Živogošće je rozdelené na tri samostatné časti: Živogošče – Porat, Živogošče – Mala Duba a Živogošče – Blato. Dedinka Živogošče – Mala Duba je z nich najpokojnejšia. Nájdete tu nádherné pláže z drobných okruhliakov a piesku. Vstup do mora je pozvoľný, voda je krásne presvetlená slniečkom a má úchvatnú farbu.

Pozdĺž pláží rastú vysoké borovice, v ktorých tieni sa môžete schovať pred letným poludňajším slnkom. Pri pláži v časti Živogošće - Mala Duba je kaviareň a reštaurácia. Vyskúšajte pláže v letovisku Živogošće - Mala Duba.

Ďalšou výhodou tohto miesta je absencia dopravnej prevádzky - medzi domom a plážou nie je žiadna rušná cesta, takže o svoje deti nemusíte mať obavy. Na svoje si tu prídu aj milovníci pláží FKK - nájdete tu pekné okruhliakové nudistické pláže, ľahko dostupné pešo.

V letovisku Živogošče - Mala Duba na Makarské riviéře najdete nádherné pláže z drobných, hladkých oblázků a písku. Voda je zde průzračná, prosvětlená sluncem. Vstup do moře je pozvolný, ideální pro malé děti.

 
  • najmenšia a najpokojnejšia časť Živogošče
  • nádherné pláže z drobných, hladkých okruhliakov a piesku, lemované borovicami
  • vstup do mora je pozvoľný, ideálny pre malé deti