Vyhľadať na webe

s

apartmán A1 pre 4-5 osôb,
prízemie

2 spálne s dvoma lôžkami, v jednej spálni možnosť prístelky - rozkladacie lôžko (180 x 75 cm) pre 1 osobu do 70 kg (viď foto 5/19 a 7/19), vybavená kuchyňa (chladnička, rúra, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, navyše samostatné WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v kuchyni (za príplatok 10 €/deň, hradí sa na mieste).
Terasa apartmánu A1 je od terasy susedného apartmánu A2 oddelená zástenou len z časti (viď foto 14-15/19).

apartmán A2 pre 4-5 osôb,
prízemie

2 spálne s dvoma lôžkami, v jednej spálni možnosť prístelky - rozkladacie lôžko (180 x 75 cm) pre 1 osobu do 70 kg (viď foto 5/17 a 7/17), vybavená kuchyňa (chladnička, rúra, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, navyše samostatné WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v kuchyni (za príplatok 10 €/deň, hradí sa na mieste).
Terasa apartmánu A2 je od terasy susedného apartmánu A1 oddelená zástenou len z časti (viď foto 12/17).
Vedľa terasy sa nachádza druhý gril a vonkajšia sprcha, ktoré sú spoločné pre všetky apartmány v dome - môžu sa tu pohybovať klienti ostatných apartmánov.

apartmán A3 pre 6 osôb,
2. poschodie

3 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, 2x sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v obývacom priestore (za príplatok 10 €/deň, hradí sa na mieste).

apartmán A4 pre 2-3 osoby,
2. poschodie

1 spálňa s dvoma lôžkami, možnosť jednej prístelky - rozkladacie lôžko (180 x 75 cm) pre 1 osobu do 70 kg, vybavená kuchyňa (chladnička, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, posedenie na terase pri vstupe do apartmánov. Klimatizácia v kuchyni (za príplatok 10 €/deň, hradí sa na mieste).
Posedenie pre apartmán A4 sa nachádza pred vstupom do apartmánov A3 a A4 - okolo posedenia apartmánu A4 prechádzajú aj klienti susedného apartmánu A3 (viď foto 7/8).

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.