Vyhľadať na webe

s

apartmán A1 pre 4-6 osôb,
prízemie

2 spálne s dvoma lôžkami, v každej spálni možnosť jednej prístelky - rozkladacie lôžko (180 x 75 cm) pre 1 osobu do 70 kg (viď foto 5/19 a 7/19), vybavená kuchyňa (chladnička, rúra, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, navyše samostatné WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v kuchyni (za príplatok 7 €/deň, hradí sa na mieste).
Terasa apartmánu A1 je od terasy susedného apartmánu A2 oddelená zástenou len z časti (viď foto 14-15/19).

apartmán A2 pre 4-6 osôb,
prízemie

2 spálne s dvoma lôžkami, v každej spálni možnosť jednej prístelky - rozkladacie lôžko (180 x 75 cm) pre 1 osobu do 70 kg (viď foto 5/17 a 7/17), vybavená kuchyňa (chladnička, rúra, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, navyše samostatné WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v kuchyni (za príplatok 7 €/deň, hradí sa na mieste).
Terasa apartmánu A2 je od terasy susedného apartmánu A1 oddelená zástenou len z časti (viď foto 12/17).
Vedľa terasy sa nachádza druhý gril a vonkajšia sprcha, ktoré sú spoločné pre všetky apartmány v dome - môžu sa tu pohybovať klienti ostatných apartmánov.

apartmán A3 pre 6 osôb,
2. poschodie

3 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, 2x sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v obývacom priestore (za príplatok 7 €/deň, hradí sa na mieste).

apartmán A4 pre 2-3 osoby,
2. poschodie

1 spálňa s dvoma lôžkami, možnosť jednej prístelky - rozkladacie lôžko (180 x 75 cm) pre 1 osobu do 70 kg, vybavená kuchyňa (chladnička, varná kanvica, kávovar), TV + SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, posedenie na terase pri vstupe do apartmánov. Klimatizácia v kuchyni (za príplatok 7 €/deň, hradí sa na mieste).
Posedenie pre apartmán A4 sa nachádza pred vstupom do apartmánov A3 a A4 - okolo posedenia apartmánu A4 prechádzajú aj klienti susedného apartmánu A3 (viď foto 7/8).