Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Sv. Filip i Jakov

Vyberte si apartmány Sveti Filip i Jakov pre dovolenku pri piesočnatej pláži Iza Banja s pozvoľným vstupom do vody. Je vhodná pre rodiny s malými deťmi a bola ocenená „Modrou vlajkou“ - symbolom čistoty. Letovisko Sveti Filip i Jakov ponúka pekne a moderne zariadené apartmány s klimatizáciou, WIFI internetom a grilom.

Vyberte si ubytovanie Sv. Filip i Jakov pre dovolenku pri krásnej piesočnatej pláži. Vyše kilometra dlhá piesočnatá pláž Iza Banja s pozvoľným vstupom do vody je vhodná pre rodiny s malými deťmi. Pláž bola ocenená „Modrou vlajkou“ – symbolom čistoty. Letovisko Sv. Filip i Jakov ponúka pekne a moderne zariadené apartmány s klimatizáciou, WIFI internetom a grilom.

Apartmány Sv. Filip i Jakov

apartmány Josipa

Piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom Josipa sa nachádza 330 m od piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Prístup k pláži je cez miestnu komunikáciu. Centrum mestečka a obchod sú od domu vzdialené 400 m, reštaurácia 250 m.

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Andreja

Piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril. Možnosť výletov člnom s majiteľom.
Apartmánový dom sa nachádza 300 m od piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Prístup k pláži je cez miestnu komunikáciu. Centrum mestečka a obchod sú od domu vzdialené 500 m, reštaurácia 300 m. Dom Andreja je len 50 m od domu Josipa.

3 apartmány pre 4 osoby, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa.

apartmány Marin

Piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril, záhrada s detskou hojdačkou a trampolínou. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom sa nachádza v letovisku Sv. Filip i Jakov, 180 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Centrum mestečka a obchod sú od domu vzdialené 450 m, reštaurácia (na pláži) 180 m.

5 apartmánov pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Kate

Dom sa prenajíma ako celok - je ideálny pre 2-3 rodiny, ktoré sa poznajú. Klimatizácia, WIFI, gril.
Novo zrekonštruovaný a moderne vybavený dom sa nachádza v starej časti letoviska Sv. Filip i jakov, asi 50-100 m od jeho centra, kde sú obchody a reštaurácie. 150 m od domu je pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora.

1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne.