ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Apartmány Sevid

apartmány Medo

SLEVA 8 % na všechny pobyty při objednání do 31.5.2024. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Trogirská riviéra Letovisko: Sevid

Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha, úväz pre čln za príplatok. Vhodné pre dve rodiny, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Dom Medo s jedným priestranným apartmánom sa nachádza v letovisku Sevid na Trogirskej riviére. Veľmi pekná, menšia okruhliaková pláž Oštrica je 120 m od domu. Ďalšie okruhliakové pláže sa rozprestierajú pozdĺž východného i západného pobrežia letoviska Sevid. Kamienky sú na nich väčšie a ostrejšie, odporúčame topánky do vody. Kúpanie je možné tiež z betónových opaľovacích mol. Sezónny obchod a reštaurácia sa nachádzajú 520 m od domu Medo. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 5 €/deň/malý pes, 10 €/deň/veľký pes.

1 apartmán pre 6-8 osôb, 3 spálne.

apartmány Vivien

SLEVA 8 % na všechny pobyty při objednání do 31.5.2024. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Trogirská riviéra Letovisko: Sevid

Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha, úväz pre čln za príplatok. Vhodné i pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom Vivien s tromi apartmánmi sa nachádza v letovisku Sevid. Kúpanie je možné buď z betónového opaľovacieho móla pod domom, alebo na menšej okruhliakovej pláži Oštrica 210 m od domu. Ďalšie okruhliakové pláže sa rozprestierajú pozdĺž východného i západného pobrežia letoviska Sevid. Kamienky sú na nich väčšie a ostrejšie, odporúčame topánky do vody. Sezónny obchod a reštaurácia sa nachádza 540 m od domu. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 10 €/deň (nutné dohodnúť vopred). Možnosť prenájmu člna, vodných bicyklov alebo vodného skútra v požičovni majiteľov.

1 apartmán pre 6-9 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 6-8 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 6-8 osôb, 2 spálne.