Vyhľadať na webe

s

Rezervujte si apartmány s WIFI a klimatizáciou v Povile len 13 km od slávneho kúpeľného mesta Crikvenica. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi alebo skupiny rodín. Čakajú na vás pekné okruhliakové pláže s pozvoľným vstupom do mora alebo aj upravené kamenisté pláže. Dostupná je aj pláž pre psov.

Apartmány Povile

apartmány Punta

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 28.2.2023. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblasť: Crikvenická riviéra Letovisko: Povile

Klimatizácia, WIFI. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom Punta sa nachádza v južnej časti Povile, 220 m od pláže Dugno s väčšími okruhliakmi a pozvoľným vstupom do mora. Na kúpanie teda odporúčame vziať si so sebou topánky do vody. Využívať môžete aj iné menšie kamenisté pláže alebo peknú okruhliakovú pláž v centre s barom a reštauráciou. Najbližšia reštaurácia je 450 m od domu, obchod 750 m. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 10 €/deň.

2 apartmány pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 štúdio pre 2 osoby.

apartmány Vanna

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 28.2.2023. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblasť: Crikvenická riviéra Letovisko: Povile

Klimatizácia, WIFI. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Útulne zariadené apartmány Vanna ležia 200 m od pláže Dugno s väčšími okruhliakmi a pozvoľným vstupom do mora. Na kúpanie preto odporúčame vziať si so sebou topánky do vody. K domu patrí udržiavaná záhrada. Navštíviť môžete aj iné menšie kamenisté pláže alebo peknú okruhliakovú pláž v centre s reštauráciou a barom. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 460 m od domu, obchod 750 m.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 1 spálňa,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.