Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Podgora

Rezervujte si apartmány Podgora - apartmány v obľúbenom chorvátskom letovisku Podgora v srdci Makarskej riviéry. Podgora ponúka krásne okruhliakové pláže lemované borovicami, krištáľovo čisté more a široké možnosti vodných športov. Apartmány Podgora si môžete rezervovať online!

Apartmány Podgora

apartmány Café
Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Apartmány priamo na promenáde lemovanej palmami. Kaviareň na prízemí. Klimatizácia, WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Café sa nachádzajú v centre obľúbeného letoviska Podgora. Dom leží priamo na promenáde lemovanej palmami naproti miestnemu prístavu. Pekná okruhliaková pláž je vzdialená 190 m. Reštaurácie a obchod nájdete do 50 m od apartmánov. V prízemí domu prevádzkuje majiteľ kaviareň. Možnosť ubytovania s malým psom (do 5 kg) zadarmo.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 1 spálňa.
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Promenada
Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Apartmány priamo na promenáde lemovanej palmami. Klimatizácia, WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Promenada sa nachádzajú v živom letovisku Podgora na Makarskej riviére. Dom leží v centre Podgory priamo na promenáde lemovanej palmami. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 170 m. Obchod je 50 m od domu. Možnosť ubytovania s malým psom zdarma.

1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne,
2 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2-3 osoby.

apartmány Sapa
Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Klimatizácia, WIFI, gril. Tenisové kurty. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmány Sapa nájdete v pokojnejšej, okrajovej časti mesta Podgora. Od krásnej okruhliakovej pláže lemovanej borovicami je delí 90 m a 85 schodov (celkom cca 280 m). Obchod aj reštaurácia sú 100 m od domu. Tenisové kurty 150 m od domu. Apartmány Sapa sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Toni. Ubytovanie v apartmánoch Sapa a Toni preto odporúčame skupinám rodín, ktoré chcú stráviť spoločnú dovolenku (jeden dom, rôzni majitelia).

1 apartmán pre 4-7 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Toni
Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Podgora

Klimatizácia, WIFI, gril. Tenisové kurty. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmány Toni nájdete v pokojnejšej, okrajovej časti mesta Podgora. Od krásnej okruhliakovej pláže lemovanej borovicami je delí 90 m a 85 schodov (celkom cca 280 m). Obchod aj reštaurácia sú 100 m od domu. Tenisové kurty 150 m od domu. Apartmány Toni sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Sapa. Ubytovanie v apartmánoch Toni a Sapa preto odporúčame skupinám rodín, ktoré chcú stráviť spoločnú dovolenku (jeden dom, rôzni majitelia).

1 apartmán pre 4-7 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa.