Vyhľadať na webe

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
31. 8. 2023
(5 z 5)
Iveta 3. 8. 2023
(5 z 5)
19. 7. 2023

Plusy:
plná spokojenost s CK

Shrnutí:
perfektní

(4.75 z 5)
Jozef 14. 9. 2022

Plusy:
Ubytovanie nám vyhovovalo po každej stránke. Prvé poschodie, pekná terasa s prekrásnym výhľadom na more. Parkovanie bez problémov, blízkosť pláže cca 100m. Domáci veľmi ochotní a milí.

Mínusy:
Voda v umývadle tiekla veľmi slabo. Sprcha a v kuchyni voda bez problémov. Nočný kľud narušovali v blízkosti púšťaním hlasnej hudby niekedy až do 3-4 -ej ráno.

Shrnutí:
Celkovo ubytovanie aj lokalita sa nám veľmi páčila. Krásne piesočnaté pláže, možnosti turistiky, kúpania a vodných športov.

(5 z 5)
Lucia 4. 8. 2022

Plusy:
Ostrov Pašman je krásny zelený ostrov. Realita apartmánu zodpovedala popisom na stránke CK. Apartmán bol čistý a veľmi dobre vybavený. Zariadenie apartmánu bolo nové a funkčné. Každodenné raňajky na terase boli skvelé. Jedna pláž bola celkom blízko apartmánu a asi 10 minút cesty pešo od apartmánu bola druhá nádherná piesková pláž s postupným vstupom do mora. Večere v reštaurácií majiteľa objektu boli vynikajúce.

Mínusy:
Nevýhodou bolo, že na druhom brehu pevniny (niekde pri Biograde) bola každú noc diskotéka. Cez víkendy bola taká hlučná, že sa v noci na apartmáne nedalo spať pri otvorených oknách. V spálni na prízemí sa spalo pohodlne, pretože klimatizácia bola v kuchyni. Ale klimatizácia na poschodí bola priamo v druhej spálni, a keďže musela byť zapnutá aj v noci, báli sme sa, aby sme z nej počas dovolenky neboli chorí.

Shrnutí:
Vrelo odporúčam. Veľmi radi by sme sa sem niekedy vrátili.

(4.5 z 5)
houba 27. 7. 2022

Plusy:
co se týče CK Novalja a jejich služeb, tak maximální spokojenost.

Shrnutí:
maximálně doporučuji

(5 z 5)
21. 7. 2022

Plusy:
spokojenost s místem pobytu

Mínusy:
žádné

Shrnutí:
absolutní spokojenost s CK a mohu jen vřele doporučit

(4 z 5)
14. 8. 2021

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.