Vyhľadať na webe

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Silvano

Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

apartmán A1 pre 2-4 osoby,
prízemie

1 spálňa s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, varná kanvica) s rozkladacím gaučom (190 x 120 cm) pre 1-2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, vonkajšia terasa s plastovým nábytkom, výhľad na more. Klimatizácia (v kuchyni) je za príplatok 5 €/deň.
Vstup do apartmánu je z prízemia, ale apartmán je zapustený do svahu a má len malé okná. Posedenie je na terase pri vstupe do apartmánu.

apartmán A5 pre 4-6 osôb,
2. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, 1 priechodná spálňa s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, varná kanvica), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, priestranná terasa s plastovým nábytkom, s krásnym výhľadom na more. Klimatizácia (v kuchyni) je v cene v období 27.6.-28.8.2021, mimo tohto obdobia je za príplatok 5 €/deň.

apartmán A11 pre 2-3 osoby,
prízemie

Apartmán sa nachádza v samostatne stojacom objekte za domom.
1 spálňa s tromi lôžkami, vybavená kuchyňa (malá chladnička, varná kanvica; v prípade potreby mrazáku možno využiť mrazák u majiteľa), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, vonkajšia terasa s dreveným nábytkom, čiastočný výhľad na more. Klimatizácia (v kuchyni) je v cene ubytovania v období 27.6.-28.8.2021, mimo tohto obdobia je za príplatok 5 €/deň. Výhodou tohto apartmánu je viac súkromia na terase.