Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Punat

Oblasť: Ostrov Krk

Apartmány Punat sú správna voľba pre peknú rodinnú dovolenku. V letovisku sú pekné piesočnato-okruhliakové pláže s pozvoľným vstupom do mora. Južná časť letoviska je s centrom spojená pobrežnou promenádou, po ktorej v letných mesiacoch jazdí vláčik. Punat ponúka pekne zariadené apartmány vhodné pre rodiny s deťmi.

Apartmány Punat

apartmány Nadalina

ZĽAVA 15 % na všetky pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom Nadalina sa nachádza v kľudnej časti letoviska Punat. Piesčito-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora a tobogán sú od domu vzdialené 150 m. Reštaurácia je 200 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (môžete sa zviesť vláčikom po promenáde). Možnosť ubytovania so psom za 5 €/deň.

4 apartmány pre 2-5 osôb, 1 spálňa.

apartmány Dino
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Bazén s lehátkami. Klimatizácia, WIFI, gril, záhrada, detské hojdačky a kolotoč, dráha pre petanque.
Apartmánový dom Dino sa nachádza v prvej rade domov od mora, v pokojnej časti letoviska Punat. Pri dome je bazén, dráha na petanque, detské hojdačky a pekná záhrada. Piesčito-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora a tobogán sú od domu vzdialené 110 m. Reštaurácia je 150 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (môžete sa zviesť vláčikom po promenáde). Apartmán A6 v prízemí je vhodný aj pre hendikepované osoby na invalidnom vozíku. Mimo letné prázdniny možnosť ubytovania aj so psom za 3 €/deň.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2 osoby.

apartmány Pralina
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Pralina sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž z pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 310 m. Reštauráciu nájdete 430 m a obchod 500 m od domu. Možnosť ubytovania so psom za 6 €/deň.

1 apartmán pre 4-7 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmán Taman
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Dom Taman s jediným apartmánom sa nachádza v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 500 m. Obchod nájdete 450 m a reštauráciu 510 m od domu.


1 apartmán pre 3-5 osôb.

apartmány Kandi
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Kandi sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 400 m. Reštauráciu nájdete 540 m a obchod 680 m od domu.

2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Bajadera
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Bajadera sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 600 m. Obchod nájdete 580 m a reštauráciu 630 m od domu.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 3 spálne.

apartmány Napolitanka
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predošlej dohode).
Apartmány Napolitanka sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna pieskovo-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 640 m. Obchod nájdete 670 m a reštauráciu 730 m od domu.

2 apartmány pre 3-4 osoby, 2 spálne.

apartmány Djević
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Novo postavený dom sa nachádza v pokojnej časti letoviska Punat, 150 m od peknej okruhliakovej pláže. Do centra Punatu je to 300 m. Obchod je 150 m od domu. Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálne.