Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Punat

Oblasť: Ostrov Krk

Apartmány Punat sú správna voľba pre peknú rodinnú dovolenku. V letovisku sú pekné piesočnato-okruhliakové pláže s pozvoľným vstupom do mora. Južná časť letoviska je s centrom spojená pobrežnou promenádou, po ktorej v letných mesiacoch jazdí vláčik. Punat ponúka pekne zariadené apartmány vhodné pre rodiny s deťmi.

Apartmány Punat

apartmány Nadalina
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Nadalina se nachází v klidné části letoviska Punat. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a tobogán jsou od domu vzdáleny 150 m. Restaurace je 200 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (můžete se svést vláčkem po promenádě). Možnost ubytování se psem za 5 €/den.

4 apartmány pro 2-5 osob, 1 ložnice.

apartmány Dino
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Bazén s lehátky. Klimatizace, WIFI, gril, zahrada, dětské houpačky a kolotoč, dráha pro petanque.
Apartmánový dům Dino se nachází v první řadě domů od moře, v klidné části letoviska Punat. U domu je bazén, dráha pro petanque, dětské houpačky a pěkná zahrada. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a tobogán jsou od domu vzdáleny 110 m. Restaurace 150 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (můžete se svést vláčkem po promenádě). Apartmán A6 v přízemí je vhodný i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku. Mimo letní prázdniny možnost ubytování i se psem za 3 €/den.

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
1 studio pro 2 osoby.

apartmány Pralina

ZĽAVA TÝŽDŇA:
7 % na všetky pobyty pri objednaní do 22.4.2019

Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Pralina sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž z pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 310 m. Reštauráciu nájdete 430 m a obchod 500 m od domu.

1 apartmán pre 4-7 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Mikado
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

WIFI. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Mikado sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž z pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 380 m. Reštauráciu nájdete 450 m a obchod sa nachádza 490 m od domu.

2 apartmány pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2 osoby, štúdio.

apartmány Kandi
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Kandi sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 400 m. Reštauráciu nájdete 540 m a obchod 680 m od domu.

2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Bajadera
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Bajadera sa nachádzajú v letovisku Punat na ostrove Krk. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 600 m. Obchod nájdete 580 m a reštauráciu 630 m od domu.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 3 spálne.

apartmány Djević
Oblasť: Ostrov Krk Letovisko: Punat

Klimatizácia, WIFI. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Novo postavený dom sa nachádza v pokojnej časti letoviska Punat, 150 m od peknej okruhliakovej pláže. Do centra Punatu je to 300 m. Obchod je 150 m od domu. Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálne.