Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Prižba

Oblasť: Ostrov Korčula

Vyberte si apartmány v letovisku Prižba a prežite nezabudnuteľnú dovolenku na tomto pokojnom mieste ostrova Korčula. Prižba ponúka krásne apartmány blízko mora. Nájdete tu pekné okruhliakové i piesočnato-okruhliakové pláže. Z Prižby si môžete urobiť romantický výlet člnom na okolité malé neobývané ostrovčeky.

Apartmány Prižba

apartmány Ankica
Oblasť: Ostrov Korčula Letovisko: Prižba

Priamo pri morskom pobreží. Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom Ankica stojí hneď pri morskom pobreží, kde je možnosť kúpania z betónového móla. Pre ľahší vstup do mora je tu k dispozícii rebrík alebo schodíky. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž Vela Plaža s pozvoľným vstupom do mora je 210 m od domu. Reštaurácia je 30 m od domu, obchod 540 m. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 5 €/deň. Úväz pre vlastný čln zdarma.

2 apartmány pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2 osoby, 1 spálňa.

apartmány Joško
Oblasť: Ostrov Korčula Letovisko: Prižba

Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Joško sa nachádzajú v letovisku Prižba na južnom pobreží Korčuly, 60 m od morského pobrežia (od domu je to 100 schodov). Vstup do mora je tu z vybetónovaných plošín. Kúpanie v týchto miestach je vhodné pre zdatnejších plavcov. Hĺbka mora pri brehu v týchto miestach je 1 až 3 m. Hostia s malými deťmi môžu dochádzať na piesčitookruhliakovú pláž "Vela plaža" (1000 m) alebo na pláž na polostrove Prišćapac (1300 m). Medzi domom a morom vedie málo frekventovaná cesta. Najbližšia reštaurácia a obchod sú od domu vzdialené do 1 km. Možnosť ubytovania so psom za 5 €/deň. Úväz pre vlastný čln zdarma.

1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne.