Vyhľadať na webe

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Prigradica

Oblasť: Ostrov Korčula

Vyberte si apartmány v letovisku Prigradica a prežite nezabudnuteľnú dovolenku na tomto pokojnom mieste ostrova Korčula. Prigriadica ponúka krásne apartmány s výhľadom na more. Priamo v centre Prigradice je pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Sú tu taktiež veľmi dobré podmienky pre šnorchlovanie, windsurfing, jachting, morský rybolov a potápanie.

Apartmány Prigradica

apartmány Fredi

ZĽAVA 7 % na všetky pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Korčula Letovisko: Prigradica

Dom s jediným apartmánom pre 6-8 osôb. Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
V dome Fredi je len jeden apartmán pre 6-8 osôb a prenajíma sa ako celok. Nachádza sa 60 m od mora, kde je kúpanie možné z vybetónovaných labiek alebo prírodných skál (schodíky do vody). Kúpanie v týchto miestach je vhodné pre zdatnejších plavcov. Hĺbka mora pri brehu v týchto miestach je 1 až 3 m. Pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 280 m. U nej začína aj centrum Prigradice s obchodmi a reštauráciami.

Dom pre 6-8 osôb, 3 spálne.

apartmány Vicio

ZĽAVA 7 % na všetky pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Korčula Letovisko: Prigradica

Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmány Vicio sa nachádzajú 230 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pri nej začína aj centrum Prigradice s obchodmi a reštauráciami.

1 apartmán pre 6 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.

apartmány Matej

ZĽAVA 7 % na všetky pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Korčula Letovisko: Prigradica

Možnosť domácej večere. Krásny výhľad na more. Klimatizácia, WIFI. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Matej sa nachádzajú 150 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. U nej začína aj centrum Prigradice s obchodmi a reštauráciami. Z apartmánov sú krásne výhľady na šíre more. Kúpanie je možné aj hneď pod domom zo skál (30 od domu). Najbližšia reštaurácia je vzdialená 50 m od domu, obchod 200 m od domu. Dom je vhodný pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú - terasy apartmánov A2 a A3 možno prepojiť.

1 apartmán pre 3-5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.