Vyhľadať na webe

s

apartmán A2 pre 4-6 osôb,
1. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, tretia miestnosť je obývačka/jedáleň s rozkladacím gaučom pre 1–2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov), vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra), 3x TV , sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, ďalšie samostatné WC (vstup z jednej spálne), práčka, terasa s krásnym výhľadom na more. V každej miestnosti je stropný ventilátor. Klimatizácia v chodbe (v cene).
Terasy apartmánov A2 a A3 sa dajú prepojiť (oddelené sú zahrnovacími dverami).

apartmán A3 pre 3-4 osoby,
1. poschodie

1 spálňa s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra) s rozkladacím gaučom pre 1–2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov), TV, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s krásnym výhľadom na more, balkón s výhľadom na more (vstup zo spálne). V každej miestnosti je stropný ventilátor. Klimatizácia v chodbe (v cene).
Terasy apartmánov A2 a A3 sa dajú prepojiť (oddelené sú zahrnovacími dverami).

apartmán A4 pre 3-5 osôb,
2. poschodie

1 spálňa s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra) s rozkladacím gaučom pre 1–2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov) a rozkladacím kreslom pre 1 dieťa do 12 rokov, 2x TV, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s krásnym výhľadom na more. V každej miestnosti je stropný ventilátor. Klimatizácia v kuchyni (v cene).

štúdio A5 pre 2-3 osoby,
2. poschodie

Štúdio s dvoma lôžkami a rozkladacím kreslom pre 1 dieťa do 12 rokov, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, kávovar), TV, stropný ventilátor, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s krásnym výhľadom na more. Klimatizácia (v cene).

štúdio A6 pre 2 osoby,
2. poschodie

Štúdio s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, kávovar), TV, stropný ventilátor, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, balkón s krásnym výhľadom na more a terasa pri vstupe do apartmánu s výhľadom do zelene. Klimatizácia (v cene).

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.