Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Sučuraj

Oblasť: Ostrov Hvar

Apartmány Sučuraj sú skvelá voľba pre dovolenku na ostrove Hvar. Sučuraj a jeho okolie sa môže pochváliť niekoľkými peknými okruhliakovými plážami s pozvoľným vstupom do mora. Vďaka miernej klíme sa dá v Sučuraji kúpať od mája do októbra. Sučuraj ponúka pekné apartmány a luxusné ubytovanie v majáku, kde môžete zažiť netradičnú dovolenku.

Apartmány Sučuraj

apartmány Banović
Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Sučuraj

Veľmi priaznivé ceny ubytovania. Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Banović sa nachádzajú na tichom mieste, severne od centra Sučuraja. Pobrežie s plochými kameňmi je od domu 120 m. Okruhliaková pláž Bilina je 300 m od domu. Centrum Sučuraja s obchodom a reštauráciami je vzdialené 400 m. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 5 €/deň.

4 apartmány pre 2-5 osôb, 1 spálňa.


maják Sućuraj
Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Sučuraj

Luxusné ubytovanie na výnimočnom mieste s maximálnym súkromím. Priamo pri pláži. Klimatizácia, WIFI, domček s grilom a posedením, vonkajšia sprcha. Možnosť zaistenia profesionálneho kuchára. Vhodné pre 2-3 rodiny, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Maják Sućuraj stojí na najvýchodnejšom cípe ostrova Hvar pri letovisku Sućuraj. Maják bol na tomto mieste postavený už v roku 1889 a z troch svetových strán ho obklopuje priezračné Jadranské more. Dnes je maják nádherne zrekonštruovaný a ponúka luxusné ubytovanie so všetkými výdobytkami modernej doby, pritom na výnimočnom mieste s maximálnym súkromím. Kúpanie je možné 20 m od majáku - z prírodných plochých kameňov a betónového móla. Možnosť ubytovania so psom zdarma.

Prenajíma sa celý maják pre 8 osôb, 4 spálne.