Vyhľadať na webe

s

Ak hľadáte ideálne miesto pre dovolenku s deťmi, rezervujte si apartmány Nin. Dlhá, široká piesočná pláž Ninska lagúna nadchne vás i deti. Nájdete tu veľa vodných atrakcií. V letovisku Nin ponúkame pekné apartmány blízko piesočnej pláže, s wifi, klimatizáciou a grilom.

Ak hľadáte ideálne miesto pre dovolenku s deťmi, rezervujte si ubytovanie Nin. Dlhá, široká piesočná pláž Ninska lagúna nadchne vás i deti. Nájdete tu veľa vodných atrakcií. V letovisku Nin ponúkame pekné apartmány blízko piesočnej pláže, s wifi, klimatizáciou a grilom.

Apartmány Nin

apartmány Dalija

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 28.2.2023. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Nin

Piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Dom Dalija s bohato vybavenými apartmánmi sa nachádza v mestečku Nin, len 70 m od piesočnatej pláže. Ďalšia piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je 170 m od domu. Krásna piesočná pláž Ninska lagúna s mnohými vodnými atrakciami je vzdialená 500 m. Supermarket sa nachádza 2,7 km od domu.

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa.

apartmány Germania

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 28.2.2023. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Nin

Piesočná pláž. Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha, úväz pre čln. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Germania sa nachádzajú 260 m od najbližšej piesočnej pláže. Odporúčame navštíviť obľúbenú piesočnú pláž Ninska lagúna s mnohými vodnými atrakciami, ktorá je vzdialená 750 m. Obchod sa nachádza 2,4 km od domu a reštaurácia 1 km. Možnosť ubytovania s malým psom za príplatok 5 €/deň (nutné dohodnúť vopred).

2 štúdiá pre 2 osoby.