Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Makarska

Ak hľadáte živé letovisko na Makarskej riviére s bohatými možnosťami zábavy, športu a atrakcií pre deti, potom sú apartmány Makarska správna voľba. V Makarskej nájdete krásne kamienkové pláže lemované vysokými borovicami. V letovisku Makarska ponúkame luxusné apartmány priamo pri mori i apartmány vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú a chcú tráviť dovolenku spoločne.

Apartmány Makarska

apartmán Stipe
Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Makarska

Dom s jedným apartmánom. Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Dom Stipe s jedným priestranným a bohato vybaveným apartmánom sa nachádza v centre živého letoviska Makarska. Nádherná okruhliaková pláž lemovaná vysokými borovicami je vzdialená 410 m. Obchod je 240 m od domu, najbližšia reštaurácia 320 m. Ale v Makarskej máte nepreberné možnosti, čo sa týka výberu reštaurácií i nočného života. Rovnako tak sa tu vybláznia i deti na mnohých rôznych atrakciách.

1 apartmán pre 6-8 osôb, 3 spálne.

apartmány Natascha
Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Makarska

Luxusné ubytovanie priamo pri mori za prijateľnú cenu. Klimatizácia, WIFI, úväz pre čln. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Štýlový kamenný dom stojí priamo na morskom pobreží na polostrove Sveti Petar v letovisku Makarska. Krásna prírodná pláž z drobných okruhliakov s pozvoľným vstupom do vody je od domu asi 100 m. Ideálne ubytovanie pre toho, kto má čln. Možnosť ubytovania so psom za príplatok 10 €/deň.

2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.