Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Ubytovanie Kaštel Štafilić

Ak hľadáte ubytovanie all inclusive na peknom mieste vhodnom i pre rodiny s deťmi, ubytovanie Kaštel Štafilič je správna voľba. Letovisko Kaštel Štafilič sa nachádza na Kaštelánskej riviére, ktorá sa rozprestiera medzi historickými mestami Trogir a Split. Kaštel Štafilič ponúka príjemné ubytovanie v izbách hotela Resnik** a v bungalovoch za veľmi priaznivé ceny. Pri hoteli je okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora, obklopená zeleňou.

Ubytovanie Kaštel Štafilić

hotel Resnik**

ZĽAVA 10 % na všetky pobyty pri objednaní do 30.4.2019. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Pokoje a bungalovy se stravou All Inclusive, vhodné pro rodiny s dětmi za velmi příznivé ceny. Vlastní oblázková pláž. Sportovní aktivity a animační programy.
Zelení obklopený hotelový komplex Resnik** nabízí příjemné ubytování v pokojích a bungalovech, vhodné pro rodiny s dětmi za velmi příznivé ceny. Hotel má vlastní oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře, vzdálenou 50–100 m (záleží na tom, v jaké části jste ubytovaní). Vybavení: recepce se směnárnou, caffé bar na pláži, gril bar, klimatizovaná restaurace uvnitř hotelu i s terasou s výhledem na moře. Bohatá nabídka sportovních a rekreačních aktivit, animační programy. WIFI internet zdarma.
Slevy pro 3. a 4. lůžko v bungalovech:
Děti do 6 let zdarma (vč. all inclusive).
Děti 6-10 let - sleva 50 %.
Děti 10- 15 let - sleva 30 %.
Osoba starší 15 let - sleva 20 %.


Bungalovy pro 2-4 osoby, s klimatizací nebo bez klimatizace;
Pokoje pro 2 osoby, s výhledem na moře nebo do parku.