Vyhľadať na webe

s

Ak hľadáte ubytovanie all inclusive na peknom mieste vhodnom i pre rodiny s deťmi, ubytovanie Kaštel Štafilič je správna voľba. Letovisko Kaštel Štafilič sa nachádza na Kaštelánskej riviére, ktorá sa rozprestiera medzi historickými mestami Trogir a Split. Kaštel Štafilič ponúka príjemné ubytovanie v izbách hotela Resnik** a v bungalovoch za veľmi priaznivé ceny. Pri hoteli je okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora, obklopená zeleňou.

Ubytovanie Kaštel Štafilić

hotel Resnik**

SLEVA 7 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Platí pro nové klienty.

Izby a bungalovy so stravou All Inclusive, vhodné pre rodiny s deťmi za veľmi priaznivé ceny. Vlastná kamienková pláž. Športové aktivity a animačné programy.
Zeleňou obklopený hotelový komplex Resnik** ponúka príjemné ubytovanie v izbách a bungalovoch, vhodné pre rodiny s deťmi za veľmi priaznivé ceny. Hotel má vlastnú kamienkovú pláž s pozvoľným vstupom do mora, vzdialenú 50-100 m (záleží na tom, v akej časti ste ubytovaní). Vybavenie: recepcia so zmenárňou, caffé bar na pláži, gril bar, klimatizovaná reštaurácia vo vnútri hotela aj s terasou s výhľadom na more. Bohatá ponuka športových a rekreačných aktivít, animačné programy. WIFI internet zdarma.
Zľavy na 3. a 4. lôžko v bungalovoch:
Deti do 6 rokov - zľava 70 %.
Deti 6 - 12 rokov - zľava 50 %.


Bungalovy pre 2-4 osoby, s klimatizáciou alebo bez klimatizácie;
Izby pre 2 osoby, s výhľadom na more alebo do parku.