Vyhľadať na webe

s

štúdio A5 pre 2–3 osoby,
2. poschodie

Štúdio (jedna miestnosť) s dvoma lôžkami a menším rozkladacím kreslom (156 x 80 cm) pre dieťa do 12 rokov, vybavený kuchynský kút (chladnička, varná kanvica), terasa s výhľadom na more, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC. Klimatizácia (v cene).

štúdio A6 pre 3–4 osoby,
2. poschodie

Štúdio (jedna miestnosť) s tromi lôžkami a rozkladacím kreslom ( 190 x 180 cm ) pre 1 dieťa do 12 rokov. Vybavený kuchynský kút (chladnička, varná kanvica), terasa s výhľadom na more, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC. Klimatizácia (v cene).

štúdio A7 pre 2–3 osoby,
2. poschodie

Štúdio (jedna miestnosť) s tromi lôžkami. Vybavený kuchynský kút (chladnička, varná kanvica), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, balkón bez výhľadu na more. Klimatizácia (v cene).

štúdio A8 pre 2–3 osoby,
2. poschodie

Izba s dvoma lôžkami a menším rozkladacím kreslom (190 x 80 cm) pre dieťa do 12 rokov, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, balkón bez výhľadu na more. Klimatizácia (v cene).
Kuchynka je od izby oddelená - nachádza sa cez chodbu pri vstupnom schodisku. V kuchyni je k dispozícii chladnička, rúra, varná kanvica, stôl a stoličky.
Izba sa ponúka spoločne s kuchynkou ako štúdio A8.

Klienti ubytovaní v štúdiu A8 môžu využívať aj stôl pri schodisku s výhľadom na more (fotografie 8-10/12), ale klienti ubytovaní na 3. poschodí domu tadiaľ prechádzajú.

apartmán A9 pre 4 osoby,
3. poschodie

1 spálňa s dvoma lôžkami, TV+SAT a terasou s výhľadom na more, vybavená kuchyňa (chladnička, varná kanvica) s dvoma lôžkami pre 2 osoby, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, tienená terasa s dreveným nábytkom a 1 lehátkom, s krásnym výhľadom na more (vstup na terasu je z kuchyne). Klimatizácia v kuchyni (v cene).

Terasa prístupná z kuchyne je oddelená látkovou prepážkou od terasy susedného apartmánu A10. Ak sú oba apartmány prenajaté spoločne, je možné terasy ľahko prepojiť. Apartmány je možné prepojiť aj dverami (inak bývajú zamknuté).

apartmán A10 pre 4-5 osôb,
3. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami (jedna zo spální má vstup na balkón bez výhľadu na more, z druhej je vstup na terasu s výhľadom na more), 2x TV+SAT (v spálňach), vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, rúra, mikrovlnná rúra , varná kanvica) s rozkladacím gaučom (200 x 140 cm) pre 1 osobu, 2x sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC (kúpeľne sú prístupné iba zo spální), tienená terasa s dreveným nábytkom a 1 lehátkom, s krásnym výhľadom na more ( vstup na terasu je zo spálne). Klimatizácia v kuchyni (v cene).

Terasa prístupná zo spálne je oddelená látkovou prepážkou od terasy susedného apartmánu A9. Ak sú oba apartmány prenajaté spoločne, je možné terasy ľahko prepojiť. Apartmány je možné prepojiť aj dverami (inak bývajú zamknuté).