Vyhľadať na webe

s

apartmán A1 pre 3-5 osôb,
2. poschodie

1 spálňa s tromi lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, toastovač) s rozkladacím gaučom (210 x 140 cm) pre 1-2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov), TV+SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, fén, žehlička, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v spálni (v cene).

apartmán A2 pre 4-6 osôb,
1. poschodie

2 spálne - jedna s tromi lôžkami, druhá s dvoma lôžkami a možnosťou 1 prístelky, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, kávovar, toastovač), TV+SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, fén, žehlička, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia (v cene).

izba P3 pre 2 osoby,
2. poschodie

2 lôžka, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, chladnička, varná kanvica, toastovač, TV+SAT, fén, terasa s čiastočným výhľadom na more (cez ňu sa chodí do apartmánu A1!). Klimatizácia (v cene). Pre túto izbu je k dispozícii malá kuchynka na 1. poschodí. Izbu je vhodné využiť ako ďalšiu spálňu k apartmánu A1 (nie je podmienkou).

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.