Vyhľadať na webe

s

apartmán A6 pre 4 osoby,
2. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, menšia vybavená kuchyňa (chladnička, rýchlovarvarná kanvica), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, balkón s výhľadom na more (vstup na balkón z oboch spální), terasa pri vstupe do apartmánu. Klimatizácia za príplatok 5 €/deň (hradí sa na mieste).

štúdio S5 pre 2-3 osoby,
2. poschodie

Štúdio (jedna miestnosť) s tromi lôžkami, vybavený kuchynský kút (chladnička, rýchlovarvarná kanvica), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s bočným výhľadom na more (je však spoločná aj pre apartmán A4). Klimatizácia za príplatok 5 €/deň (hradí sa na mieste).
Studio S5 je vhodné prenajať spoločne s apartmánom A4.

apartmán A4 pre 4 osoby,
2. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, menšia vybavená kuchyňa (chladnička, rýchlovarvarná kanvica), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, balkón s výhľadom na more (vstup na balkón z oboch spální), terasa pri vstupe do apartmánu s bočným výhľadom na more (spoločná so štúdiom S5 ). Klimatizácia za príplatok 5 €/deň (hradí sa na mieste).
Apartmán A4 je vhodné prenajať spoločne so štúdiom S5.

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.