ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Nikola 4. 9. 2022

Plusy:
S dovolenkou sme boli veľmi spokojní. CK nám poskytla všetky dôležité informácie a taktiež odpovede na naše otázky. Ubytovanie bolo útulné v príjemnom kľudnom prostredí s veľmi milými ubytovateľmi.

Mínusy:
Neboli žiadne záporné stránky.

(4.6 z 5)
25. 8. 2021
(5 z 5)
16. 9. 2019
(5 z 5)
Merganc 27. 6. 2019
(4.67 z 5)
Dušan M. 24. 8. 2017

Plusy:
CK Novalja bola veľmi ústretová aj v prípade keď sme potrebovali týždeň pred odjazdom doplniť ešte jednu osobu. CK vybavila túto záležitosť rýchlo a profesionálne. Ubytovanie v apartmánoch Marijeta bolo veľmi pekné, v pokojnom prostredí prekrásneho letoviska Podgora - Čaklje. Ulice lemujú vysoké palmy a vy sa cítite ako na nejakej exotickej dovolenke :) Domáci boli tak isto veľmi ústretový a milý. Parkovať budete môcť buď hneď pri dome, alebo priamo pri pláži, alebo v asi 200 metrov vzdialenom malom prístave. Podľa toho kde bude práve voľné miesto. Pláž je užšia s jemnejšími kamienkami a s pozvoľným vstupom do mora. Asi 10 metrov od brehu je ale už hlboká voda. More bolo veľmi čisté, väčšinou úplne pokojné vhodné na šnorchlovanie aj člnkovanie. Hneď pri pláži je menšia reštaurácia s rybími a domácimi špecialitami. Asi sto metrov od nej je malý obchodík s potravinami.

Mínusy:
Apartmánový dom sa na prvý krát hľadá trochu horšie a je v dosť prudkom kopci kam sa s autom ide obtiažnejšie, ale dá sa... Na pláži sa nedajú zapožičať lehátka ani slnečníky takže si treba doniesť/kúpiť vlastný. Ak prídete na pláž neskôr budete mať problém s hľadaním voľného miesta. Väčšina dovolenkárov to riešila ponechaním osušiek cez noc na mieste aj keď je to vlastne zakázané.

Shrnutí:
Dovolenku v Podgora - Čaklje odporúčam najmä rodinám s menšími deťmi. Je tam veľmi krásne a prostredie je pokojné. Diskotéky a nočné bary by ste tu hľadali márne. Nočný život nájdete skôr v asi 2,5 km vzdialenej Podgore. Dá sa tam dopraviť vláčikom alebo po promenáde peknou prechádzkou popri mori. CK aj domáci boli veľmi ústretový a milý.

(4 z 5)
Petr Baďura 6. 7. 2016