ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Apartmány Bratuš

apartmány Bratuš 11

SLEVA 8 % na všechny pobyty při objednání do 31.5.2024. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Bratuš

Večera - možnosť vyskúšať špecialitu pripravenú priamo majiteľom. Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom leží 80 m od peknej okruhliakovej pláže (po schodoch). Centrum letoviska s obchodom a reštauráciami je od domu 200 m. Pes - možnosť ubytovania so psom za 5-10 €/deň.

2 apartmány pre 4-5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 štúdia pre 2-3 osoby.

apartmány Ratac

SLEVA 8 % na všechny pobyty při objednání do 31.5.2024. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Makarská riviéra Letovisko: Bratuš

Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Možnosť ubytovania so psom do 5 kg za príplatok 10 €/deň (nutné dohovoriť vopred).
Apartmány Ratac sa nachádzajú na hranici letovisiek Promajna a Bratuš. Najbližšia možnosť kúpania je v letovisku Promajna na okruhliakovej pláži 260 m od domu (pešo, autom nedostupné). Pláž v centre Bratuša je 500 m od domu. Najbližší obchod (220 m) a reštauráciu (300 m) nájdete aj v Promajne. V dome Ratac je celkom 9 apartmánov a štúdií. Momentálne ponúkame ubytovanie v šiestich z nich. Terasy niektorých apartmánov je možné prepojiť. Ubytovanie je preto ideálne aj pre skupiny rodín či priateľov.

3 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 3-4 osoby,
2 štúdiá pre 2-3 osoby.