Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Živogošče - Blato

Vyberte si apartmány Živogošče Blato a prežite nezabudnuteľnú dovolenku na Makarskej riviére. Ponúkané apartmány v letovisku Živogošče Blato sú blízko krásnej okruhliakovej pláže. Apartmány majú klimatizáciu a WIFI internet. Ubytovanie nie je obmedzené na pobyty od soboty do soboty, sami si môžete zvoliť deň príchodu a odchodu!

Apartmány Živogošče - Blato

apartmány Olja

Klimatizace za příplatek, WIFI, gril. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmánový dům Olja se nachází 250 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska a obchod jsou vzdáleny 50 m, restaurace 150 m od domu. Apartmány v přízemí jsou vhodné i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku. V červnu a září možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den (pouze v A1, A2, A3).

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 3-5 osob, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
2 studia pro 2-4 osoby.

apartmány Živogošće 11

ZĽAVA 12 % na všetky pobyty pri objednaní do 30.4.2019. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům se nachází 60 m od krásné oblázkové pláže. V letovisku Živogošče - Blato naleznete obchod (300 m od domu), 3 restaurace (200 m od domu) i stánky se suvenýry u pláže.

1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
5 apartmánů pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Lucija

Možnosť polpenzie alebo plnej penzie. Klimatizácia, WIFI, gril, úväz pre čln. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmány Lucija sa nachádzajú v letovisku Živogošće-Blato, 250 m od krásnej okruhliakovej pláže lemovanej borovicami a promenádou. Na pláži nájdete aj najbližšiu reštauráciu. Obchod je vzdialený 110 m od domu. Apartmány Lucija odporúčame párom i rodinám s deťmi. Možnosť ubytovania s jedným psom zdarma.

1 apartmán pre 3-5 osôb, 1 spálňa,
3 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
2 štúdiá pre 2-4 osoby,
1 štúdio pre 2-4 osoby.