ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Apartmány Starigrad

Apartmány Paklenica

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 30.6.2024. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Starigrad

Klimatizácia, WIFI, gril. Ubytovanie je vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmány Paklenica v letovisku Starigrad 50 metrov od menšej okruhliakovej pláže s betónovými platmi a stromami, ktoré poskytujú tieň. Ďalšia pláž Plantaža je dostupná pešo pozdĺž pobrežia vo vzdialenosti 220 m. Na pláže Paklenica (1,8 km) a Večka kula (3,7 km) sa dostanete autom. Najbližší obchod je 450 m od apartmánov Paklenica. V Starigrade nájdete všetko, čo pre strávenie pokojnej dovolenky potrebujete. Starigrad je vstupnou bránou do národného parku Paklenica s mohutnými kaňonmi a skalnými formáciami, kam môžete vyraziť objavovať krásy nedotknutej prírody.

1 apartmán pre 2 osoby, 1 spálňa,
2 apartmány pre 4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Sunset

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 30.6.2024. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Starigrad

Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajší bazén a sprcha. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. 1 dieťa do 3 rokov zdarma (bez nároku na lôžko, po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Sunset sa nachádzajú v letovisku Starigrad, 300 m od najbližšej okruhliakovej pláže. Dom má vynikajúcu polohu, ktorá zaručuje krásny široký výhľad na more. Pre hostí je bezplatne k dispozícii vonkajší bazén pri dome. Centrum letoviska je vzdialené 1 km a nájdete tam obchody, reštaurácie, bankomat aj čerpaciu stanicu. Na kúpanie odporúčame aj peknú okruhliakovú pláž Plantaža (500 m) alebo pláž Večka kula (4 km).

1 apartmán pre 4-5 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 2 spálne.