Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Mirela

Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Povljana

Recenzie

KOVAR 29. 7. 2017

Mínusy:
Parkovací místo. K apartmánu by mělo být zajištěno parkovací místo přímo u apartmánu. Majitelé by se měli dohodnout s ostatními a místo zajistit.

Shrnutí:
CK doporučujeme. Rychlá a bezproblémová komunikace. Vše klaplo na 100 %.

27. 7. 2015
Rybárová 9. 7. 2015

Plusy:
Pláž a more boli skvelé, hlavne pre deti. príjemná veľká terasa s veľkým stolom v tieni figovníka a vavrínu a s mega-slnečníkom a lehátkami.dobrá poloha apartmánu tesne pri pláži.umývačka riadu, práčka.

Mínusy:
Apartmán bol trochu ošumelý, mohol byť aj čistejší a 1 z dvoch izieb by asi nespĺňala štandardy väzenskej cely (rozmerom, okienko k susedom do chodby). Majitelia s nami nekomunikovali- pri príchode sme mali kľúče vo dverách, pred koncom pobytu sme iniciatívne kontaktovali CK- komu zaplatiť? Následne sa pre peniaze dostavila (dúfajme) príbuzná majiteľov , ktorej sme s dôverou zaplatili (bez potvrdenia). Ráno pred odchodom prišla iná pani, ktorú sme pochopili tak, že o 9,00 má v pláne začať upratovať, hoci sme mali zaplatené do 10,00h. v kúpeľni svietila l z troch malých žiaroviek.

Shrnutí:
CK bola korektná, komunikácia bola rýchla a bezproblémová. Pobyt - celkovo fajn (hoci negatív je tam popísaných tuším viac ako kladov...). Tie kladné stránky boli ale silné:)

Michal 16. 10. 2013