ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

apartmán A1 pre 4-6 osôb,
1. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, umývačka, varná kanvica) s rozkladacím gaučom (200 x 160 cm) pre 1-2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov), TV+SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, ďalšie samostatné WC, práčka, dve terasy (1x s výhľadom na more, 1x s výhľadom do zelene (foto č. 18/18) - tá sa nachádza vedľa vstupu do apartmánu). Klimatizácia v kuchyni za príplatok 7 €/deň (hradí sa na mieste).

apartmán A2 pre 4 osoby,
2. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, varná kanvica, kávovar), TV+SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s výhľadom na more, druhá terasa pri vstupe do apartmán - spojená s terasou A3. Klimatizácia v spálni za príplatok 7 €/deň (hradí sa na mieste).

apartmán A3 pre 4 osoby,
2. poschodie

1 spálňa s dvoma lôžkami (poschodová posteľ), vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, varná kanvica, kávovar) s dvoma lôžkami, TV+SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s výhľadom na more, druhá terasa pri vstupe do apartmánu - spojená s terasou A2. Klimatizácia v kuchyni za príplatok 7 €/deň (hradí sa na mieste).

apartmán A4 pre 4 osoby,
3. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, varná kanvica, kávovar), obývačka na murovanej, zastrešenej terase (foto č. 6-7/16) s jedálenským stolom a TV+SAT, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC. K apartmánu patria dve terasy - jedna je murovaná s výhľadom na more (tu je umiestnená i obývačka), druhá je pri vstupe do apartmánu (foto 15/16). Klimatizácia na chodbe za príplatok 7 €/deň (hradí sa na mieste).