Vyhľadať na webe

s

apartmán A3 pre 4-5 osôb,
prízemí

2 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, rúra, varná kanvica) s rozkladacím gaučom (180 x 165 cm) pre 1 osobu, 2x sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa. Klimatizácia v kuchyni za príplatok 10 €/deň (platí sa na mieste).

apartmán A4 pre 4-5 osôb,
1. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, rúra, varná kanvica) s rozkladacím gaučom (190 x 120 cm) pre 1 osobu, 2x sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v chodbe za príplatok 10 €/deň (platí sa na mieste).

apartmán A5 pre 4-5 osôb,
1. poschodie

2 spálne s dvoma lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, rúra, varná kanvica) s rozkladacím gaučom (190 x 115 cm) pre 1 osobu, 2x sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, terasa s výhľadom na more. Klimatizácia v oboch spálňach - každá za príplatok 10 €/deň (platí sa na mieste).

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.