Vyhľadať na webe

s

Mobilhome Bartul

Oblasť: Ostrov Pašman Letovisko: Tkon

Recenzie

(4.6 z 5)
Jana Jankovičová 11. 8. 2021

Plusy:
Súkromie, pokoj, veľa zelene,dobrý prístup do mora, čistá voda, veľa živých tvorov vo vode aj na dne. Oceňujeme aj využitie solárnej energie na výrobu elektriny. Domček bol zariadený účelne, k dispozícii bola kompletne zariadená kuchyňa. Domček je situovaný tak, že terasa je okrem neskorého popoludnia stále v tieni a vzhľadom na terén na nej často povieva jemný vánok, čo umožňuje pohodlné sedenie vonku aj cez deň, dokonca v čase obeda. Navyše je z terasky krásny výhľad na more.

Mínusy:
Pomerne nepríjemná štrková príjazdová cesta, na ktorej môže mať auto s nižším podvozkom problém. A mravce v kuchyni na linke, ktoré sa pokúšali zožrať ešte aj hubku na riad. Čo najviac potravín, aj tých, ktoré to nepotrebujú, treba preto skladovať v chladničke.

Shrnutí:
CK komunikuje ochotne a profesionálne, maximálne vychádza v ústrety. O zájazde informuje bez skresľovania, takže klient presne vie, do čoho ide. Domáci hovorí íba po chorvátsky, ale je veľmi milý, ochotný a dá sa s ním dohovoriť (aj vopred cez SMS a mail). Prostredie je krásne a príjemné, poskytuje súkromie. Domček a jeho zariadenie zodpovedajú typu ubytovania. More je čisté a plné života. Perfektná dovolenková destinácia pre tých, ktorí uprednostňujú pobyt v prírode, súkromie a sebestačnosť.