Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Pag - Bošana

Oblasť: Ostrov Pag

Vyberte si apartmány Pag - Bošana pre pokojnú rodinnú dovolenku pri najkrajších plážach ostrova Pag. Miesto je vhodné i pre najmenšie deti a takisto pre milovníkov šnorchlovania. Pag - Bošana ponúka pekné apartmány s klimatizáciou a grilom.

Apartmány Pag - Bošana

apartmány Pechar
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Pag - Bošana

Dom Pechar sa nachádza na romantickom mieste, 90 m od piesočnato-okruhliakovej pláže orientovanej do pokojného Pažského zálivu (na pláž vedú schody). V dome sa prenajíma jediný apartmán, v inej časti domu bývajú majitelia. 180 m od domu sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Pechar 3 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 4,5 km. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore)!

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Jakić
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Pag - Bošana

Apartmánový dom Jakić sa nachádza na romantickom mieste, 120 m od piesočnato-okruhliakovej pláže orientované do pokojného Pažského zálivu (na pláž vedú schody). 220 m od domu sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Jakić 3 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 4,5 km. Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. WIFI internet zdarma.

1 štúdio pre 2-4 osoby,
1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne.

apartmány Rajković
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Pag - Bošana

Apartmánový dom Rajković sa nachádza v pokojnom mieste, 200 m od romantickej piesočnato-okruhliakovej pláže orientované do pokojného pažského zálivu (na pláž vedie chodník). 150 m od domu sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Rajković 3 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 4,5 km. WIFI internet zdarma.

2 apartmány pre 4 osoby, 2 spálne.

apartmány Lana
Oblasť: Ostrov Pag Letovisko: Pag - Bošana

Apartmánový dom Lana sa nachádza 300 m od romantickej piesočnato-okruhliakovej pláže orientované do pokojného Pažského zálivu (na pláž vedie chodník). Počas letnej sezóny funguje pri dome bistro s občerstvením za priaznivé ceny. Najbližší obchod je od domu Lana 3 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 4,5 km.

1 apartmán pre 5-8 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-6 osôb, 1 spálňa,
2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
2 štúdiá pre 2-5 osôb,
1 štúdio pre 2-4 osoby.