Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Zavala

Oblasť: Ostrov Hvar

V letovisku Zavala na južnom pobreží Hvaru máme krásne nové apartmány s klimatizáciou. Niektoré domy ponúkajú apartmány naozaj blízko pláže. Pozdĺž pobrežia mestečka Zavala vedie promenáda, ideálna na večerné prechádzky či ranný beh. Apartmány Zavala - skvelá dovolenka na ostrove Hvar!

Apartmány Zavala

apartmány Jasna
Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Zavala

Klimatizácia, WIFI, gril. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmány Jasna sa nachádzajú na pokojnom mieste v letovisku Zavala na južnom pobreží ostrova Hvar. Pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 180 m od domu.

3 apartmány pre 4-6 osôb, 2 spálne.

apartmány Juraj
Oblasť: Ostrov Hvar Letovisko: Zavala

Priamo pri pláži. Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmánový dom Juraj obklopený voňavými borovicami sa nachádza len 30 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora v okrajovej časti letoviska Zavala na južnom pobreží Hvaru.
Reštaurácia je vzdialená 700 m a pekáreň 500 m (po pobrežnej promenáde). Obchod je 1 km od apartmánov. Blízko domu dochádza 3x týždenne pojazdná predajňa. Úväz pre čln zdarma.

3 apartmány pre 4-6 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2-3 osoby.