Vyhľadať na webe

s

apartmán A1 pre 4-5 osôb,
prízemie

2 spálne s dvomi a tromi lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, tienená terasa s výhľadom na more. Bez klimatizácie.

apartmán A2 pre 3-5 osôb,
prízemie

1 spálňa s tromi lôžkami (dvojlôžko 200 x 180 cm a jedno samostatné lôžko), vybavená kuchyňa (chladnička) s rozkladacím gaučom (200 x 140 cm) pre 1-2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, 2x terasa s krásnym výhľadom na more. Bez klimatizácie. Terasa v prízemí je s posedením (vstup zo spálne).

Navyše je k dispozícii terasa s ležadlami a slnečníkmi na 1. poschodí. Tá susedí s terasou apartmánu A3, ale má samostatný vstup mimo apartmánu. Od terasy apartmánu A3 je oddelená murovanou priečkou (viď foto 9-10/12).

Dvere v kuchyni apartmánu A2 (foto 1/12) vedú na terasu využívanú klientami ubytovanými v apartmáne A1. V prípade, že v apartmánoch A1 a A2 budú ubytované rodiny, ktoré sa poznajú, môžu sa tieto dvere odomknúť – vznikne tak prístup na terasu A1 priamo z apartmánu A2. Ak sa klienti v apartmánoch A1 a A2 nepoznajú, dvere v kuchyni A2 zostávajú zamknuté.

apartmán A3 pre 4-5 osôb,
1. poschodie

2 spálne – jedna spálňa s dvomi lôžkami, druhá spálňa s tromi lôžkami (už nie je poschodová posteľ), vybavená kuchyňa (chladnička), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, balkón a terasa s krásnym výhľadom na more. Bez klimatizácie.
Na balkón sa vstupuje zo spální.
Vstup na terasu je mimo apartmánu. Na terase sú k dispozícii ležadlá. Terasa apartmánu A3 susedí s terasou apartmánu A2, ale má samostatný vstup. Od terasy apartmánu A2 je oddelená murovanou priečkou (viď foto 12-13/16).
V zadnej časti tejto terasy sa nachádza takisto tienené posedenie (viď foto 15-16/16).

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.