Vyhľadať na webe

s

apartmán A1 pre 4-5 osôb,
prízemie

2 spálne s dvomi a tromi lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, tienená terasa s výhľadom na more. Bez klimatizácie.

apartmán A2 pre 3-5 osôb,
prízemie

1 spálňa s tromi lôžkami, vybavená kuchyňa (chladnička) s rozkladacím gaučom (200 x 140 cm) pre 1-2 osoby (buď 2 deti do 12 rokov, alebo len 1 osoba staršia ako 12 rokov), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, 2x terasa s krásnym výhľadom na more. Bez klimatizácie.
Terasa v prízemí je s posedením (vstup zo spálne).
Navyše je k dispozícii terasa s ležadlami a slnečníkmi na 1. poschodí. Tá susedí s terasou apartmánu A3, ale má samostatný vstup mimo apartmánu. Od terasy apartmánu A3 je oddelená murovanou priečkou (viď foto 9-10/12).
Dvere v kuchyni apartmánu A2 (foto 1/12) vedú na terasu využívanú klientami ubytovanými v apartmáne A1. V prípade, že v apartmánoch A1 a A2 budú ubytované rodiny, ktoré sa poznajú, môžu sa tieto dvere odomknúť – vznikne tak prístup na terasu A1 priamo z apartmánu A2. Ak sa klienti v apartmánoch A1 a A2 nepoznajú, dvere v kuchyni A2 zostávajú zamknuté.

apartmán A3 pre 4-6 osôb,
1. poschodie

2 spálne – jedna spálňa s dvomi lôžkami, druhá spálňa s dvomi lôžkami a poschodovou posteľou pre 1-2 deti do 12 rokov, vybavená kuchyňa (chladnička), sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a WC, balkón a terasa s krásnym výhľadom na more. Bez klimatizácie.
Na balkón sa vstupuje zo spální.
Vstup na terasu je mimo apartmánu. Na terase sú k dispozícii ležadlá. Terasa apartmánu A3 susedí s terasou apartmánu A2, ale má samostatný vstup. Od terasy apartmánu A2 je oddelená murovanou priečkou (viď foto 12-13/16).
V zadnej časti tejto terasy sa nachádza takisto tienené posedenie (viď foto 15-16/16).