ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Tradičný kamenný dom Rustika sa nachádza priamo pri morskom pobreží v romantickej zátoke Vela Farska na ostrove Brač. Krásna okruhliakov8 pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 40 m. Kúpanie je možné aj priamo pod domom, kde vstup do mora je po betónových schodíkoch. Štýlové interiéry oboch apartmánov kombinujú prírodné materiály drevo a kameň s dekoráciami s morskou tematikou.

V apartmánoch Rustika môžete zažiť dovolenku v štýle robinzonáda. V kúpeľniach apartmánov tečie viac menej len studená voda. Majiteľ má pri dome 30-litrový bojler na vodu, ktorú ohrieva priamo slnko (voda sa tu nahreje len za slnečných dní počas leta). Takto ohriata voda je zavedená aj do apartmánov, ale vzhľadom na to, ako malý bojler majiteľ má, nie je teplej vody dostatok a nemožno s ňou počítať.

Príchod k domu Rustika je od dediny Nerežišća po asfaltovej ceste, posledných 500 m je po makadamovej ceste – s osobným autom treba ísť veľmi pomaly.

Najbližšia reštaurácia sa nachádza vo vedľajšej dedine Murvica (6 km). Obchod a ostatná turistická vybavenosť je v meste Bol (11 km - z toho cca 5 km je makadam).

 • Pláž 40 m
 • Rodinná dovolenka
 • Gril
 • Pes nepovolený

Doprava

 • Vlastná doprava Vlastná doprava

Ubytovanie

Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

Upozornenie: V kúpeľniach apartmánov tečie viac menej len studená voda. Majiteľ má pri dome 30-litrový bojler na vodu, ktorú ohrieva priamo slnko (voda sa tu nahreje len za slnečných dní počas leta). Takto ohriata voda je zavedená aj do apartmánov, ale vzhľadom na to, ako malý bojler majiteľ má, nie je teplej vody dostatok a nemožno s ňou počítať.

Pobyt v apartmáne sa začína a končí podľa termínu v zmluve (voucheri): napríklad pobyt v termíne 11.7.–18.7. sa začína 11.7. o 14. hodine a končí sa 18.7. o 11. hodine.

Vybavenie a služby

 • V apartmánoch nie je klimatizácia.
 • Gril pri dome (spoločný so susednými domami).
 • V oknách sú siete proti hmyzu.
 • K dispozícií lehátka a slnečníky.
 • 1 uterák/osobu/týždeň
 • Hubky na riad
 • Jar na riad
 • Kuchynské utierky
 • Toaletný papier (len na začiatku pobytu)
 • Výmena posteľnej bielizne (za 7–10 dní)

Prosíme vás o dodržiavanie Domovného poriadku.

Strava

Vlastná.

Pobytová taxa

Je zahrnutá v cene.

Parkovanie

Je zahrnuté v cene, 30 m od domu.

Ostatné

Voda v dome:
Dom využíva prefiltrovanú dažďovú vodu. Voda je vhodná na varenie a sprchovanie, ale nie je pitná.

Upozornenie: V kúpeľniach apartmánov tečie viac menej len studená voda. Majiteľ má pri dome 30-litrový bojler na vodu, ktorú ohrieva priamo slnko (voda sa tu nahreje len za slnečných dní počas leta). Takto ohriata voda je zavedená aj do apartmánov, ale vzhľadom na to, ako malý bojler majiteľ má, nie je teplej vody dostatok a nemožno s ňou počítať.

Zdroj elektriny:
Dom používa ako zdroj elektriny solárne zariadenia, ktoré dobíja batérie. Cez menič sa potom získava napätie 220 V do bežných zásuviek v dome a pre chladničku. Môžete teda svietiť, použiť nabíjačky na mobil, notebook a fotoaparát, holiaci strojček. V žiadnom prípade nemôžete používať fén, varnú kanvicu, vykurovacej špirály pre ohrev, žehličku alebo iný tepelný spotrebič. Varenie je na plynovom sporáku alebo variči.

Priamo u majiteľov možno zakúpiť domáce produkty - víno.

Spôsob platby

Záloha vo výške približne 60% z ceny pobytu sa platí v € na účet našej cestovnej kancelárie, doplatok v € sa platí priamo majiteľovi apartmánu v deň príchodu.

Benefity

Poukázka Holiday Pass Na všetky pobyty v Chorvátsku u nás môžete využiť benefitné programy UpBenefia od spoločnosti Up Déjeuner.

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 30.6.2024. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Zľava

1 dieťa do 2 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).

Nie sú pre vás apartmány Rustika to pravé? Máme pre vás ďalšie možnosti ubytovania v zátoke Vela Farska.

Hľadať voľné apartmány v zátoke Vela Farska