ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Apartmány Vela Farska

apartmány Rustika

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Vela Farska

Robinzonská dovolenka. Ideálne pre skupinu priateľov alebo rodiny, ktoré sa poznajú. Gril, vonkajšia sprcha. Jedno dieťa do 2 rokov zadarmo (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Rustika sa nachádzajú uprostred panenskej prírody v romantickej zátoke Vela Farska na ostrove Brač. Tradičný kamenný dom stojí priamo pri morskom pobreží a ponúka dovolenku v štýle robinzonáda. Krásna okruhliaková pláž je vzdialená len 40 m od apartmánov. Kúpanie je možné aj pod domom, vstup do mora je po betónových schodíkov. Najbližšia reštaurácia sa nachádza vo vedľajšej dedine Murvica a je vzdialená 6 km. Obchod sa nachádza v letovisku Bol (11 km od domu). Príchod k domu je posledných 500 m po makadamovej ceste.

1 apartmán pre 5-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa.

apartmán Nikša

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Ostrov Brač Letovisko: Vela Farska

Robinzonská dovolenka pre 4-5 osôb. WIFI, gril. Ideálne pre skupinu priateľov alebo rodinu s deťmi. Priestranná terasa s výhľadom na more. Trampolína pri dome.
Apartmán Nikša sa nachádza v romantickej zátoke Vela Farska na ostrove Brač. Svojou polohou ponúka dovolenku v štýle robinzonáda. Krásna kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 100 m od apartmánu. Najbližšia reštaurácia sa nachádza na pobreží 7 minút autom smerom k Murvici, obchod je v Bole (11 km). Parkovanie pri dome.

Samostatne stojaci dom s 1 apartmánom pre 4-5 osôb, 2 spálne.