Vyhľadať na webe

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Moščenička Draga

Oblasť: Istria

Vyberte si apartmány Moščenička Draga a prežite skvelú dovolenku na Istrii, len 571 km autom z Bratislavy. Ráno vyrazíte a poobede už relaxujete na peknej okruhliakovej pláži a kúpete sa vo vlnách Kvarnerského zálivu. Ubytovanie v apartmánoch s výhľadom na more si môžete rezervovať online.

Apartmány Moščenička Draga

apartmán Laura

ZĽAVA 7 % na všetky pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Istria Letovisko: Moščenička Draga

Pekné a moderné ubytovanie len 30 m od pláže! Klimatizácia, WIFI, vonkajšia sprcha.
Apartmán Laura sa nachádza v malebnom letovisku Moščenička Draga, len 30 m od okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Centrum mesta je vzdialené len 5 minút chôdze a nájdete tam obchody, bankomat, kaviarne a reštaurácie.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 1 spálňa.

apartmány Flaviano

ZĽAVA 7 % na všetky pobyty. Túto zľavu si prosím zadajte do objednávky.

Oblasť: Istria Letovisko: Moščenička Draga

Jednoduché ubytovanie pre nenáročných klientov. Klimatizácia, WIFI. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. 1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Flaviano sa nachádzajú 400 m od hlavnej okruhliakovej pláže v centre letoviska Moščenička Draga. Na pláž sa ide po chodníku medzi stromami. Najbližšia reštaurácia je 90 m od domu a obchod 350 m. Terasy oboch apartmánov sú oddelené len kvetináčom s kvetinami, apartmány sú preto vhodné hlavne pre rodiny, ktoré sa poznajú. Možnosť ubytovania so psom zdarma (nutné dohodnúť vopred).

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2 osoby.